Na bank znacie te "piosenki zemsty"! Czy wiecie, o kim śpiewają gwiazdy w swoich hitach?

2020-08-02 22:00 es
Gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Gwiazdy Hotplota.pl

Co się robi, gdy emocje biorą górę? Opisuje dramę w social mediach! Gwiazdy natomiast przelewają swoje emocje i przemyślenia do piosenek. W ten sposób powstają "piosenki zemsty"! Sprawdźcie, czy na pewno wiecie, w kogo były wycelowane największe hity!

Chociaż czasami łatwo o tym zapomnieć, to gwiazdy także są ludźmi. Zupełnie jak my przezywają emocję czy konflikty. Kiedy "zwykły" człowiek pokłóci się z przyjaciółką, to największą bronią są ciche dni. Natomiast gwiazdy mają znacznie więcej możliwości. Niektórzy zdecydowali się nagrać piosenki o swoich kłótniach. W końcu nic nie wkurza wroga jak nasz sukces.

Wszyscy dobrze znamy te "piosenki zemsty". O czym są tak naprawdę?

Taylor Swift

Nie raz już pisaliśmy, że to prawdziwa drama queen. Kiedy pokłóciła się z przyjaciółką, Katy Perry, powstał kawałek Bad Blood. I chociaż w tekście nigdzie nie pada imię wokalistki, to Taylor Swift nie pozostawiła wątpliwości, o kogo chodzi.

Gwen Stefani

Hollaback Girl to jeden z największych hitów wokalistki. A wiecie, że powstał jako reakcja na krytyczny komentarz? W jednym z wywiadów Courtney Love złośliwie porównała show-biznes do liceum, a Gwen Stefani nazwała cheerleaderką.

Nigdy nawet nie byłam cheerleaderką. Okej, pieprz się. Mam nią być? Więc będę najlepszą na świecie, tylko patrz.

Odpowiedziała jej później Gwen Stefan i nagrała kawałek.

Ed Sheeran

Dzisiaj jest z daleka od show-biznesowych dram. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś artysta spotykał się z Ellie Goulding. Jej jednak Ed Sheeran nie wystarczał i ponoć jednocześnie umawiała się z Niallem Horanem z One Direction. I tak powstał kawałek Eda, Don't. Co ciekawe, po wypuszczeniu piosenki wokalista kilka razy imprezował razem z Niallem w Vegas.

Britney Spears i Justin Timberlake

Ten związek nie tylko dostarczał tematów wszelkim mediom plotkarskim, ale też sprawił, że powstało kilka naprawdę dobrych kawałków. Zraniony Justin Timberlake nagrał Cry Me A River. A w odpowiedzi Britney Spears opublikowała Everytime. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło?

Mariah Carey

Chociaż może ciężko w to uwierzyć, Mariah Carey randkowała kiedyś z Eminemem... On poświęcił jej kilka wersów w Bagpipes From Baghdad, a ona odpowiedziała mu w Obsessed. W ich relację mocno zaangażowany był ex mąż divy, Nick Cannon. On także nagrywał dissy na Eminema.

NAJNOWSZE