Monika Miller trafiła do szpitala! "Ze zdrowiem nie ma żartów"

2021-12-05 15:03 es
Monika Miller
Autor: WBF

Monika Miller zyskała sympatię fanów dzięki wielkiej szczerości. Gwiazda wrzuca na Instagram nie tylko piękne zdjęcia z milionem filtrów, ale także te, które pokazują jej rzeczywistość. A ta bywa trudna... Wnuczka Leszka Millera trafiła do szpitala!

Monika Miller początkowo funkcjonowała w show-biznesie wyłącznie jako wnuczka Leszka Millera. Z czasem jednak wypracowała swoją niezależność. Wyjątkowy wizerunek sprawił, że mogła rozwijać skrzydła jako modelka.

Poza tym Monika Miller także śpiewa. I jak na każdą gwiazdę dziś przystało - aktywnie korzysta z social mediów. To właśnie jej treści sprawiły, że zebrała pokaźne grono fanów. Internauci doceniają jej szczerość. Monika Miller nie boi się poruszać trudnych tematów, czy wprost wyrażać swoich poglądów.

Tym razem przekazała niedobre wieści...

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Monika Miller jest w szpitalu

Artystka często mówi fanom o swoich kłopotach ze zdrowiem. Kilka tygodni temu Monika Miller pokazała, jak na jej ciało wpływają sterydy. Można by pomyśleć, że wnuczka Leszka Millera jest w ciąży! Tymczasem to niestety efekt choroby.

Sytuacja jest poważna, ponieważ Monika Miller właśnie poinformowała fanów, że trafiła do szpitala.

Niestety nastąpiło to czego najbadziej się obawiałam. Jestem zmuszona na kilka dni położyć się do szpitala. Ze zdrowiem nie ma żartów i ostatni rok mi to udowodnił. Z resztą wiecie, bo nie raz i nie dwa ten temat tu poruszałam. Dbajcie o siebie pod każdym względem.

Artystka dodała, że miała w planach próby i pracę w studiu, niestety choroba pokrzyżowała te plany. Lekarz zalecił obserwację i badania.

Na szczęście Monika Miller może liczyć na wsparcie fanów!

- Życzę szybkiego powrotu do zdrowia kochana

- Dużo zdrówka 🤗

- Będzie dobrze 😚😘 jestem z Tobą 🥰

- Dużo zdrowia Pani Moniko

Hotplota.pl dołącza się do tych życzeń!

Zobacz też:

NAJNOWSZE