Gwiazda "Klanu" topless. Co pokazała? Nie to, co myślisz...

2021-02-26 12:23 wp
Gwiazda Klanu topless. Pokazała wielką bliznę. Aż 23 szwy
Autor: AKPA Gwiazda "Klanu" topless. Pokazała wielką bliznę. Aż 23 szwy

Monika Dryl to gwiazda, która zasłynęła rolą Urszuli Kwapisz w "Klanie". To nie jedyna rola gwiazdy, występowała też w wielu słynnych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Udzielała też dubbingu i pracuje w teatrze. Mimo, że o pracy Moniki Dryl wiadomo naprawdę wiele, jej prywatność nie jest już tak oczywista. Gwiazda "Klanu" zaprezentowała się topless i zdradziła szczegóły ze swojego życia. Pokazała wielką bliznę, aż 23 szwy!

Monika Dryl właśnie pokazała na Instagramie nowe zdjęcie. Widać na nim piękne ciało aktorki, która zdecydowała się zapozować topless. Gwiazda "Klanu" zrobiła to celowo, aby pokazać fanom swoje blizny. Okazuje się, że pod ubraniem skrywają się prawdziwe sekrety! Na zdjęciu widać Monikę Dryl topless, delikatny akt podpisała:

SPRAWDŹ: Dominika Tajner przerywa milczenie ws. swojej relacji z Michałem Wiśniewskim. Wcale się nie przyjaźnią, szczere słowa!

- 23 szwy. Lubię je. To tatuaże, które zrobiło życie. Są częścią mnie. Pamiętajmy jednak, że każdy z Nas ma rany, blizny, których nie widać. Bądźmy czuli dla Siebie. #blizny #rany #czułość #akceptacja zdjęcia z sesji na utulenie wstydów i kompleksów by @bastekczernek @studiosztos @lipstick.on.the.glass - napisała.

ZOBACZ: Wiemy, co teraz dzieje się z żoną Krzysztofa Kowalewskiego. Przykre doniesienia, jest wykończona

Prywatnie partnerem Dryl jest Paweł Kwiatkowski, współwłaściciel agencji STX Jamboree i restauracji Tamka 43 w Warszawie. Mają syna, Antoniego (12 l.).

Aktor z Klanu od roku mieszka w samochodzie
NAJNOWSZE