Monica Bellucci, Tim Burton

i

Autor: LiveMedia/IPA/ABACA/Abaca/East News Monica Bellucci i Tim Burton odwiedzili Włochy

Gwiazdy

Monica Bellucci na randce z Tomem Burtonem. Wymieniają czułości przy stoliku

2024-04-16 13:40

Monica Bellucci wraz z Timem Bartonem odwiedzili ojczyznę aktorki. Paparazzi przyłapali ich na uroczej randce w jednej z restauracji. Para pięknie razem wyglądała. Zakochani nie szczędzili sobie czułości.

Monica Bellucci i Tim Burton poznali się w 2006 roku. Oboje byli wówczas w związkach. W 2022 roku ich drogi znów się połączyły, podczas Festiwalu Filmowego Lumière. Monica wręczała Timowi nagrodę za całokształt pracy artystycznej. Na początku 2023 roku pojawiły się plotki o ich romansie, a niedługo później na łamach magazynu "Elle" aktorka przyznała, że z reżyserem łączy ją głębokie uczucie. Na salonach zadebiutowali w 2023 roku, na XVIII Festiwalu Filmowym w Rzymie. Para udowodniła, że miłość czeka na każdym kroku i w każdym wieku można odnaleźć swoją bratnią duszę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Moniki Bellucci króluje w Vogue'u. Piekniejsza od matki?

Aktorzy, którzy zostali brutalnie zamordowani | To Się Kręci #30

Tim Burton z Monicą Bellucci na romantycznym lunchu

Włoska aktorka Monica Bellucci i amerykański reżyser Tim Barton zostali zauważeni na początku kwietnia w ojczyźnie aktorki. Odwiedzili pełną starożytnych zabytków miejscowość Calcata, gdzie udali się do uroczej restauracji Terrazza sul Treja. Tam zamówili lunch, długo rozmawiali, a także wymieniali czułości. Nie szczędzili sobie czułości, pocałunków i uścisków. Obje byli w wesołym nastroju. Następnie, aktorka udała się do samochodu, a reżyser wraz z przyjacielem udali się na spacer uliczkami Calcaty.

Monica Bellucci, Tim Burton

i

Autor: ANVE, VIME/BackGrid UK /East News Monica Bellucci i Tim Burton odwiedzili Włochy