Monica Bellucci i Deva Cassel

i

Autor: Bridgeman Images/East News / Antonio Calanni/Associated Press/East News Deva Cassel hipnotyzuje urodą w tureckim wydaniu Vogue'a

Córka Moniki Bellucci króluje w Vogue'u. Piekniejsza od matki?

2022-10-12 13:33

Córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela pojawiła się na okładce Vogue'a. Jej kariera modelingowa kwitnie, a nastolatka nie przestaje zachwycać urodą. Aktorka pochwaliła się kolejnym sukcesem swojej pociechy.

Monica Bellucci i Vincent Cassel byli małżeństwem od 1999 do 2013 roku. W ciągu tych 14 lat na świat przyszły ich dwie córki: Deva (ur. 12.09.2004) oraz Léonia (ur. 21.05.2010). Para rozstała się w zgodzie, miłość wygasła i każdy poszedł w swoją stronę. Wiadomo, że to Monica podjęła decyzję o zakończeniu relacji - jak powiedziała w rozmowie z Madame Figaro. Natomiast Vincent przyznał, że zawsze będzie ją szanował, a kiedy tylko będzie tego potrzebowała, przybiegnie do niej na koniec świata - wyznał na łamach pisma Journal of France

Deva Cassel pnie się po szczeblach kariery. Współpracuje z najlepszymi

Monica Bellucci uwielbia chwalić się dokonaniami swojej starszej córki. Na jej profilu roi się od zdjęć Devy, która osiąga ogromne sukcesy w świecie mody. Na swoim koncie ma współpracę z domem mody Dolce&Gabbana, Valentino, czy Prada. Nic z resztą dziwnego, 18-latka jest córką gwiazd kina, a po matce odziedziczyła miłość do mody oraz niezwykłą urodę, którą zachwyciła projektantów.

Sukces goni kolejny sukces, a nastolatka pojawiła na okładce tureckiego Vogue'a, gdzie prezentuje bardzo oryginalny makijaż, biżuterię prosto od luksusowej marki Cartier oraz zwiewną, romantyczną stylizację, która wyznacza aktualne trendy w modzie.

Deva na fotografiach wygląda obłędnie, a za sprawą swojej francusko-włoskiej urody, kruczoczarnych, długich włosów, ciemnych oczu i oliwkowej karnacji idealnie wpisuje się w turecki typ urody.

Roksana Węgiel o występie Sary James w AGT