Natalia Taylor

i

Autor: Screen/YouTube/Natalia Taylor Znana youtuberka Natalia Taylor oszukała fanów, że spędza wakacje na Bali

Modelka z Instagrama oszukała fanów. Zdjęcia z wczasów robiła w popularnej sieci sklepów

2024-02-29 15:50

Znana influencerka udawała, że jest na zagranicznych wczasach. W swoich mediach społecznościowych opublikowała serię zdjęć wstawiając lokalizację: Bali. W rzeczywistości jednak fotografie zostały wykonane w popularnej sieci sklepów Ikea. Modelka po pewnym czasie wyjaśniła, dlaczego podjęła się tak perfidnej manipulacji.

Amerykańska influencerka Natalia Taylor oszukała swoich fanów zamieszczając na Instagramie zdjęcia, które rzekomo zostały wykonane w hotelu na Bali. W rzeczywistości jednak, Natalia wraz z pomocą fotografki, wykonała serię zdjęć w Ikei, gdzie znalazła wnętrza, które jej zdaniem idealnie oddawały charakter balijskich wnętrz. Influencerka pozowała m. in. w wannie i na leżaku. Popijała szampana prezentując się w obcisłej różowej sukience. Natalia pytała również fanów o miejsca, które warto odwiedzić, a fani ochoczo spieszyli z odpowiedziami. Niektórzy jednak nie dali się nabrać i od razu rozpoznali, że zdjęcia wykonane są szwedzkim sklepie.

Natalia Taylor wyjaśniła na czym polegała prowokacja

Natalia Taylor po niedługim czasie wyjaśniła fanom, dlaczego podjęła się tak perfidnej manipulacji. W zamieszczonym na YouTubie filmiku pokazała kulisy sesji zdjęciowej i wytłumaczyła fanom, że nie warto wierzyć we wszystko, co jest udostępniane w mediach społecznościowych, ponieważ  w dobie dzisiejszej technologii każdy może być kim tylko zechce... i gdzie tylko chce. Wystarczy odrobina wyobraźni.

Dzisiaj łatwiej niż kiedykolwiek zostać kimkolwiek chcesz. Wspaniale! Ale z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. (...) Nie wierz we wszystko, co widzisz w sieci! - zaapelowała youtuberka.

W ten sposób, gwiazda sieci chciała przestrzec internautów przed fałszywymi profilami i pokazać, że warto mieć dystans do wszystkiego, co oglądamy w internacie. Natalia Taylor od lat zajmuje się modelingiem, ale największą sławę w social mediach przyniosło jej prowadzenie konta na YouTubie, gdzie publikuje treści związane z lifestylem i tematem beauty. Na YouTubie obserwuje ją 2,29 miliona użytkowników.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8