Klaudia Halejcio

i

Autor: AKPA Klaudia Halejcio zachwyciła kreacją na premierze filmu "Szczęścia chodzą parami"

Klaudia Halejcio w odważnie wyciętej kreacji na premierze nowego filmu. Zachwyca idealną figurą

2022-09-03 18:05

Na uroczystej premierze filmu "Szczęścia chodzą parami" Klaudia Halejcio zachwyciła odważną kreacją. Nietypowy krój sukni odsłonił sporo ciała, a wyróżniająca się aktorka niewątpliwie przyćmiła wszystkie gwiazdy.

W najnowszym kinowym hicie "Szczęścia chodzą parami" w reżyserii Bartosza Prokopowicza, główne role grają: Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski, którzy wcielają się w role: Malwiny - zdolnej pani inżynier produkującej samochody; oraz Brunona - zajmującego się terapią par. Od momentu ich spotkanie nic już nie jest takie jak wcześniej, a w grę wchodzę silne uczucia, pech oraz tytułowe szczęście. Na ekranie pojawiają się również: Aleksandra Domańska, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski, Klaudia Halejcio, Piotr Machalica, Tomasz Karolak czy Maria Pakulnis.

Uroczysta premiera filmu "Szczęścia chodzą parami odbyła się 1 września 2022. Klaudia Halejcio zdecydowanie najbardziej wyróżniała się spośród wszystkich obecnych gwiazd. Jej kuso wycięta suknia, została zaprojektowana przez markę, której kreacje noszą takie osobistości jak Natasza Urbańska, Karolina Pisarek, Hailey Bieber, Edyta Górniak czy Elle Macpherson.

Klaudia Halejcio pojawiła się w morelowej sukni sięgającej ziemi z charakterystycznymi wycięciami na brzuchu i sporym dekoltem. Do tego dobrała cieliste szpilki, odkrywające stopy.

Klaudia Halejcio

i

Autor: AKPA Klaudia Halejcio na premierze filmu "Szczęścia chodzą parami"
Szczęścia chodzą parami

i

Autor: AKPA Premiera filmu "Szczęścia chodzą parami"
Eska Summer City 26.08.2022 Srebrna Noc w Olkuszu