Miranda Kerr i jej mąż wydali 30 milionów na willę w Paryżu! Kryzys nie dotknął szefa Snapchata

2021-01-22 12:40 kp
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Kryzys związany z pandemią koronawirusa zdecydowanie nie dotknął Mirandy Kerr i jej męża, współzałożyciela Snapchata. Gdy modelka i Evan Spiegel postanowili znaleźć dla siebie posiadłość w Paryżu, wpadła im w oko luksusowa, historyczna willa, której cena to... 30 milionów dolarów! Spiegelowie nie muszą się jednak martwić o finanse...

Miranda Kerr i Evan Spiegel właśnie znaleźli dla siebie nowe gniazdko w mieście miłości i mody - Paryżu. Stolica Francji słynie oczywiście z bajecznie drogich nieruchomości, a jedna z takich ekskluzywnych willi właśnie została własnością modelki i jej męża.

Miranda Kerr i Evan Spiegel zaczęli spotykać się w 2015 roku, a w maju 2017 wzięli ślub. Rok później na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko. W październiku 2019 roku na świat przyszła ich druga pociecha. Australijska modelka jest też mamą Flynna - syna ze związku z Orlando Bloomem.

ESKA XD #014

Bajeczna willa w Paryżu

Teraz Miranda Kerr wraz z całą rodziną może zamieszkać w nowej posiadłości w Paryżu, na którą małżeństwo wydało dokładnie 30 358 000 dolarów. Nie jest to jednak dla nich oszałamiający wydatek - majątek Evana Spiegela, współzałożyciela Snapchata, szacowano w ubiegłym roku na 4 miliardy dolarów!

Nowa willa pary to prawie 1000 metrów kwadratowych powierzchni i drugie tyle prywatnego parku. Posiadłość znajduje się w samym sercu Paryża, tuż nad urokliwą Sekwaną. W domu zmieściło się sześć sypialni, pięć łazienek, prywatny basen, biblioteka, pokój muzyczny i piwnica z winami. W budynku znajdują się też osobne pomieszczenia dla niań, pokojówek i kucharzy. Mimo oszałamiającej ceny, willa wymaga poważnych remontów.

Miranda Kerr i Evan Spiegel od dawna uwielbiają Paryż i wiele razy można było zobaczyć ich na zakupach w najbardziej luksusowych sklepach. W 2018 roku Evan Spiegel z rąk Emmanuela Macrona odebrał francuskie obywatelstwo.

NAJNOWSZE