Millie Bobby Brown nie dostała roli w Grze o tron. Prawie zrezygnowała z aktorstwa

2020-10-04 12:20 es
Millie Bobby Brown
Autor: Rex Features/East News

Dzięki roli w serialu Netflixa, Stranger Things Millie Bobby Brown zdobyła wielką sławę. Jednak wcześniej gwiazda zaliczyła porażkę. Gdy niedostała roli w Grze o tron, była załamana. O mały włos nie rzuciła wtedy aktorstwa!

Millie Bobby Brown, chociaż ma zaledwie 16 lat, robi imponującą karierę. Wszyscy pokochali ją dzięki roli Eleven w serialu Netflixa, Stranger Things. Szybko zdobyła popularność i kolejne kontrakty. Gwiazda bywa na ważnych galach i jest zapraszana do najróżniejszych programów. Podczas występu w The Tonight Show opowiedziała o początkach swojej kariery. A te nie były łatwe.

ESKA XD #004

Millie Bobby Brown nie dostała roli w Grze o tron

Droga na szczyt często jest wyboista i kręta. Początki kariery aktorskiej nie należą do łatwych. Opowiedziała o tym Millie Bobby Brown.

Ta branża jest pełna odrzucenia, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wydaje mi się, że dostajesz dużo "nie", zanim usłyszysz "tak". Chodziłam na przesłuchania do reklam, naprawdę do wszystkiego.

Millie Bobby Brown starała się o rolę w kultowym serialu Gra o tron. O odrzucenie zabolało wyjątkowo mocno.

Wydaje mi się, że naprawdę chciałam tę rolę. Byłam bardzo zniechęcona odrzuceniem. To jest naprawdę trudne.

Dodała aktorka.

Gwiazda nigdy nie zdradziła, która rola w Grze o tron przeszła jej koło nosa. Millie Bobby Brown  wspomniała za to, że krótko po odrzuceniu jej, została zaproszona na przesłuchanie do nowego serialu science-fiction Netflixa zatytułowanego Montauk. Później nazwa została zmieniona na Stranger Things.

NAJNOWSZE