Miley Cyrus zabrała Cody'ego Simpsona na spotkanie z mamą! Dopiero co przedstawiała jej Kaitlynn

2019-10-13 17:02 kp
Miley Cyrus
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Skacząca z kwiatka na kwiatek Miley Cyrus ma najwyraźniej w przypadku wszystkich swoich związków jedną, ważną zasadę - mają być zaakceptowane przez mamę. Gwiazda bardzo szybko pokazała Tish Cyrus swoją poprzednią dziewczynę, Kaitlynn Carter, a teraz zabrała na wspólne śniadanie Cody'ego Simpsona.

Miley Cyrus - choć dopiero co jej znajomi zapewniali, że romans z Cody Simpsonem to nic poważnego - przedstawiła nowego chłopaka mamie. Gwiazdka najwyraźniej ma prostą zasadę - każdego wybranka czy też wybrankę musi zaakceptować Tish Cyrus! Dokładnie tak samo bowiem Miley postąpiła kilka tygodni wcześniej w przypadku Kaitlynn Carter.

Ponieważ Cody Simpson i Miley Cyrus znają się od lat, nie jest wykluczone, że nie było to pierwsze spotkanie wokalisty z jej mamą. Cody mógł przecież wcześniej zostać przedstawiony Tish jako znajomy gwiazdy.

Mama Miley Cyrus poznała Cody'ego Simpsona

Tym razem sprawa była jednak znacznie poważniejsza, bo Cody Simpson spotkał się z Tish Cyrus już jako nowy chłopak jej córki. Cała trójka spotkała się w jednej z knajpek w dzielnicy Toluca Lake w Los Angeles. Miley, Cody i Tish spędzili jakiś czas na rozmowie, po czym panie Cyrus wyszły razem, a Cody pojechał w swoją stronę.

Myślicie, że Tish spodobał się nowy chłopak Miley Cyrus?

Wyświetl ten post na Instagramie.
natural energy Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)
NAJNOWSZE