Miley Cyrus wierzy, że Cody Simpson to partner NA LATA! "Zdecydowanie widzi potencjał"

2020-04-10 23:30 nk
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Miley Cyrus i Cody Simpson świętowali niedawno pół roku swojego związku. Choć niektórzy fani wciąż do końca nie dowierzają, że ta relacja ma szansę przetrwać próbę czasu, sama piosenkarka podobno jest coraz bardziej przekonana, że jej młodszy chłopak to ten jedyny na długie lata! Co Miley naprawdę myśli o Codym?

Miley Cyrus i Liam Hemworth rozstali się w sierpniu 2019 roku po prawie 10 latach związku. Para była zaledwie osiem miesięcy po ślubie, dlatego to rozstanie było dla fanów niemałym szokiem.

Miley i Liam przyjęli zupełnie różne metody radzenia sobie z bólem po rozstaniu. Aktor dopiero niedawno przerwał milczenie i wyjawił, że w trudnym okresie bardzo pomógł mu nowy serial.

Miley tymczasem rzuciła się w wir romansów. Jeszcze przed ogłoszeniem rozstania z Liamem poleciała do Włoch na upojne wakacje z kochanką, Kaitlynn Carter. Po miesiącu ten związek był już przeszłością, a Cyrus bez skrępowania okazywała publicznie uczucia Cody'emu Simpsonowi - sporo młodszemu Australijczykowi, z którym znała się i przyjaźniła od lat.

Miley i Cody na zawsze?

Choć zdawało się, że ta relacja to kolejny przelotny romans Miley, wygląda na to, że gwiazda dość poważnie myśli o swoim chłopaku. Parze niedawno stuknęło pół roku. Ok, może nie tak dużo, ale jednak na początku mało kto dawał im więcej, niż miesiąc!

Wygląda na to, że związek Miley i Cody'ego robi się naprawdę poważny. Piosenkarka już wyobraża sobie bowiem przyszłość u boku chłopaka.

Miley już zapomniała o związku z Liamem i teraz tak świetnie układa jej się z Codym. Miley czuje tak wysoki poziom komfortu z Codym i zdecydowanie widzi długoterminowy potencjał z nim.

- powiedział informator z otoczenia Cyrus w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.

Też widzicie tu "długoterminowy potencjał"?

Hotplota dla Super Raport. Hojni Clooneyowie, luksusowy dom Drake'a i Lady Gaga gotowa na ślub!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE