Liam Hemsworth przerywa milczenie o rozstaniu z Miley Cyrus. Nowy serial pozwolił mu przetrwać

2020-04-06 9:53 mw
Liam Hemsworth
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Liam Hemasworth długo nie wypowiadał się na temat swojego rozstania z Miley Cyrus. Aktor bardzo przeżył rozwód ze swoją wieloletnią miłością - i jak sam mówił o Miley - najbliższą przyjaciółką. Od pewnego czasu jednak Liam coraz bardziej otwarcie opowiada o rozpadzie swojego związku. W najnowszym wywiadzie zdradził, co pozwoliło mu przetrwać najtrudniejsze chwile.

Rozwód Liama Hemswortha z Miley Cyrus to jedno z najgłośniejszych wydarzeń show biznesu ostatnich miesięcy. Para rozstała się zaledwie pół roku po ślubie i ponad 10 latach związku, który do niedawna wielu stawiało za wzór. 

Oczywiście rozstanie z Miley było szokiem nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla samego Liama Hemswortha. Sam wielokrotnie nazywał swoją dziewczynę, a później żonę, najbliższą i najwierniejszą przyjaciółką. To samo ona mówiła o swojej "miłości życia".

LIAM HEMSWORTH ZDRADZA, CO POZWOLIŁO MU PRZETRWAĆ

Liam Hemsworth dotąd raczej niechętnie wypowiadał się mediach o swoim rozstaniu z Miley Cyrus. W końcu jednak zdecydował się przerwać milczenie. 

W jednym z najnowszych wywiadów aktor wyjawił, co pozwoliło mu nabrać odpowiedniego dystansu i ochronić zdrowie psychiczne w najtrudniejszym okresie po zerwaniu z Miley.

Liam Hemsworth to gwiazda majowego wydania australijskiej edycji magazynu Men’s Health. W rozmowie z dziennikarzami pisma nie mogło zabraknąć tematu rozstania aktora z Miley Cyrus. Liam Hemsworth wyjawił, że w dobrej formie psychicznej w najtrudniejszym okresie utrzymały go... treningi fizyczne. Aktor wdrożył je, aby wrócić do formy na potrzeby swojej najnowszej produkcji - serialu Most Dangerous Game, który właśnie wchodzi na ekrany.

W "Most Dangerous Game" Liam Hemsworth gra chorego na raka mężczyznę, który chcąc zapewnić utrzymanie swojej ciężarnej żonie decyduje się zostać zwierzyną w śmiertelnie niebezpiecznych polowaniach na ludzi. Decydując się na tę rolę Liam wiedział, że będzie ona wymagać od niego świetnej kondycji. Okazało się, że mordercze treningi pozwoliły mu zapomnieć o problemach osobistych.

Przez większość czasu w serialu biegam po ulicach i jestem bity. Ale to świetna rzecz, bo robiłem około 10 kilometrów dziennie, co nie zdarzyło mi się nigdy dotąd

- opowiada aktor. Liam dodaje, że tak wymagające zajęcie dało mu bardzo potrzebny dystans do codziennych problemów.

Szczerze mówiąc, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy te ćwiczenia pomogły mi zachować równowagę

- mówi Liam Hemsworth.

ZOBACZ TEŻ:

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE