Miley Cyrus w studiu po rozstaniu z Kaitlynn Carter: "Jestem tak zaj***ście zainspirowana"

2019-10-03 13:48 nk
Miley Cyrus
Autor: twitter.com/MileyCyrus

Po intensywnych zawirowaniach w życiu uczuciowym Miley Cyrus wróciła do studia, by nagrać nową muzykę! Jak sama przyznaje, ostatnie wydarzenia mocno ją zainspirowały! Czy nowe piosenki będą o rozwodzie z Liamem Hemsworthem oraz romansie i rozstaniu z Kaitlynn Carter? Wiele na to wskazuje... Zobaczcie, co Miley napisała na Twitterze!

Miley Cyrus ma za sobą dość intensywny okres w życiu. 10 sierpnia 2019 gwiazda ogłosiła rozstanie ze swoim mężem, Liamem Hemsworthem. Para, która zna się prawie dziesięć lat, była wówczas osiem miesięcy po ślubie. Obwieszczając światu koniec związku z australijskim aktorem, piosenkarka była już we Włoszech z nową kochanką - Kaitlynn Carter, która tydzień wcześniej zerwała z Brodym Jennerem.

Po półtora miesiąca intensywnego związku z Kaitlynn Miley stwierdziła, że to również nie to i zakończyła kolejną relację, po czym wybrała się z mamą i siostrą, Brandi, w wielką podróż po USA. Panie były między innymi w luksusowym kurorcie Amangiri w Utah, a także w północnej Arizonie.

Miley Cyrus wraca do studia!

Po powrocie z rodzinnej wycieczki Miley Cyrus obwieściła fanom powrót do studia!

Miley Cyrus wrzuciła na Twittera swoje zdjęcie, zrobione w studiu nagraniowym. Artystka wgląda pięknie i naturalnie w białej bluzce, lekkim makijażu i kitce z grzywką.

Z powrotem w studiu! Jestem teraz tak zaj***ście zainspirowana!

- napisała Miley Cyrus w poście.

Myślicie, że Liam i Kaitlynn powinni już się bać nowych piosenek Miley Cyrus? Piosenkarka pójdzie w ślady Taylor Swift?

NAJNOWSZE