Miley Cyrus w nowej fryzurze. Fani porównują ją do "Króla Tygrysów"! Faktycznie podobna?

2020-05-21 12:48 AM
Miley Cyrus
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

I choć kwarantanny gwiazd sporo różnią się od tych, jakie mają ich fani to i tak w jednym wszyscy są równi. Zarówno idole jak i fani sami muszą zadbać o swoją fryzurę, co nie zawsze jest łatwe do zrobienia. Przekonała się o tym Miley Cyrus, która po metamorfozie według fanów przypomina słynnego Joe Exotica z programu Król Tygrysów!

Miley Cyrus podobnie jak większość jej fanów musiała na czas kwarantanny pożegnać fryzjera. Znając Miley i jej chęci do licznych eksperymentów, długo nie wytrzymała i sama chwyciła za nożyczki. Wszystko odbyło się z pomocą jej mamy, która miała instruować gwiazdę poprzez aplikację FaceTime. Miley pochwaliła się fryzurą, która wygląda jakby Cyrus cofnęła się do dawnych czasów. Nie da się ukryć, że nowa fryzura jest bardzo oryginalna, tak bardzo, że fani porównali wygląd piosenkarki do wyglądu Joe Exotica z Króla Tygrysów!

Jeśli którykolwiek z fanów zastanawiał się, dlaczego Cyrus postawiła na taki look, to ona sama przybyła z odpowiedzią. Nowy styl nie miał być nawiązaniem do kontrowersyjnego hodowcy dzikich zwierząt a do nowej, jak sama Miley określiła, ostrzejszej muzyki, którą miała zaprezentować fanom. Niestety jej plany zostały pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa.

Ci, którym nowy wygląd Miley Cyrus nie przypadł do gustu, raczej nie powinni się bać. Artystka znana jest z częstych metamorfoz, więc oglądajcie i… podziwiajcie! 😉

Miley Cyrus w nowej fryzurze
Autor: instagram.com/mileycyrus

Jak gwiazdy radzą sobie na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Matthew Perry szuka nowej dziewczyny; Justin Bieber maluje Hailey

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE