Miley Cyrus ZAŁAMANA po słowach piosenki Noah na jej temat! Co teraz czuje?

2020-05-20 22:03 nk
Noah Cyrus, Miley Cyrus
Autor: Instagram/East News

Noah Cyrus zwierzyła się w nowej piosence Young & Sad z tego, jak trudno jej było dorastać w cieniu starszej siostry, Miley Cyrus, Przy okazji wydania EPki z tym nagraniem 20-latka opowiedziała bardziej szczegółowo o swoich problemach związanych z posiadaniem tak sławnego rodzeństwa. Dziś wiemy, jak po zwierzeniach Noah czuje się sama Miley Cyrus.

Noah Cyrus wydała właśnie nową EPkę. Na minialbumie znalazła się piosenka Young & Sad, w której 20-latka opisuje dorastanie w cieniu starszej, dużo bardziej sławnej siostry. Szczegóły swoich trudnych przeżyć związanych z dzieciństwem u boku Miley Cyrus, opisała też w nowym wywiadzie. Noah zdradziła, że zawsze czuła się "jak g*wno", w czym utwierdzali ją hejterzy w sieci.

Miley Cyrus po słowach Noah: Jak się czuje?

Jak donosi amerykański serwis HollywoodLife.com, Miley Cyrus bardzo przejęła się słowami siostry, "bo ma złamane serce, myśląc o jakimkolwiek cierpieniu swojej młodszej siostry" - jak wyjaśnia informator z otoczenia gwiazdy.

Oczywiście Miley już wcześniej wiedziała o problemach Noah.

To nie jest coś, o czym właśnie usłyszała. Noah zawsze jej się zwierzała. Prześladowanie w sieci, jakiego Noah doświadczała jako dziecko, było niesamowicie trudne dla całej rodziny, bo naprawdę odcisnęło na niej piętno. Miley również doświadczała prześladowania, ale patrzenie, jak to samo dzieje się jej cennej młodszej siostrze, boli bardziej, niż cokolwiek.

- powiedział informator serwisu, dodając, że Miley Cyrus cieszy się z sukcesów Noah i uważa ją za bardziej utalentowaną, niż ona sama - zarówno wokalnie, jak i w kwestii pisania piosenek!

Zgadzacie się z tym?

Hotplota.pl: znudzony Shawn Mendes bez Camili; dlaczego Justin Bieber nie może spać?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE