Kylie Jenner chwali się bogactwem i piersiami

i

Autor: Kylie IG via The Grosby Group/Grosby Group/East News, instagram.com / Kylie Jenner

Kylie Jenner kupiła ziemię po Miley Cyrus! Cena? REKORDOWA, jak za kawałek gruntu!

2020-05-06 21:23

Wygląda na to, że Kylie Jenner aspiruje do tytułu potentatki rynku nieruchomości w okolicach Los Angeles! Krótko po zakupie posiadłości za 36 milionów dolarów celebrytka nabyła kolejny grunt - tym razem bez zabudowań, a mimo to horrendalnie drogi! Czy to nazwisko byłej właścicielki, Miley Cyrus, tak wywindowało cenę ziemi?!

Kylie Jenner drugi rok z rzędu utrzymała tytuł najmłodszej "self made" miliarderki świata. 22-latka ma gigantyczną fortunę, którą zdobyła dzięki udziałowi w Keeping Up With The Kardashians i - przede wszystkim - założeniu własnego koncernu kosmetycznego, który promuje na własnym Instagramie.

Kylie Jenner kupiła ziemię. Za wielkie pieniądze!

Swoje wielkie pieniądze Kylie Jenner chętnie inwestuje w nieruchomości. Ostatnio nabyła posiadłość za 36 mln dolarów!

Tym razem Kylie Jenner zainwestowała w ziemię. Gwiazda kupiła 5 akrów gruntu w kalifornijskim Hidden Hills. Ten teren należał kiedyś do Miley Cyrus. Piosenkarka kupiła go w 2015 roku i trzymała tu swoje konie. Wtedy stały tu jeszcze zabudowania. Trzy lata później sprzedała to miejsce, a nowy właściciel zrównał stojący tu dom z ziemią.

Teraz tę gołą ziemię nabyła Kylie Jenner za... 15 milionów dolarów! To rekordowa kwota, jak za pusty teren - nawet, jak na gwiazdorskie warunki finansowe!

Myślicie, że Kylie na tym zarobi czy tym razem wtopi kasę?

Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!