Miley Cyrus tańczy w bikini do piosenki Noah! Wspaniała starsza siostra?

2020-05-22 19:00 nk
Miley Cyrus
Autor: www.tiktok.com/@mileycyrus

Po tym, jak Noah Cyrus opisała w nowej piosence Young & Sad trudy dorastania w cieniu sławnej starszej siostry, Miley poczuła się naprawdę źle. Czy to z tego powodu postanowiła wesprzeć promocję nowej EPki Noah? W tym celu nagrała swój taniec w skąpym bikini! Wygląda sexy!

Noah Cyrus zaprezentowała nową EPkę, End Of Everything. W jednej z piosenek, Young & Sad, 20-latka opisała traumę związaną z dorastaniem w cieniu sławniejszej starszej siostry. Miley Cyrus bardzo przejęła się tekstem piosenki i późniejszą wypowiedzą Noah, która nie ukrywa, że życie z gwiazdą wiązało się dla niej z doświadczaniem hejtu od najmłodszych lat życia.

Miley Cyrus wspiera Noah!

Czyżby Miley Cyrus miała wyrzuty sumienia wobec młodszej siostrzyczki za to, że zafundowała jej traumatyczne dzieciństwo? Być może częściowo dlatego zdecydowała się pomóc Noah Cyrus w promocji nowych piosenek.

Miley wrzuciła na TikToka filmik, w którym tańczy do nowego utworu siostry. A żeby jeszcze lepiej przykuć uwagę - zrobiła to w skąpym czarnym bikini! Jak sama przyznała, ubrała się tak po raz pierwszy od rozpoczęcia domowej kwarantanny!

NAJNOWSZE