Miley Cyrus się nie zmienia! Macha tyłkiem w obcisłym kostiumie! "Nowy rok, stara ja"

2021-01-02 12:13 es
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Nowy rok to zawsze powiew świeżości i nowej energii. To dlatego w styczniu kujemy karnety na siłownię, rzucamy palenie i zaczynamy naukę języków. Co się później dzieje z tymi postanowieniami, wszyscy wiemy... Dlatego Miley Cyrus nie ma złudzeń! "Nowy rok, stara ja"

W nowym roku wszyscy czujemy tę nową energię. Zapowiadamy spektakularne zmiany w naszym życiu i robimy postanowienia. To przecież najlepszy czas, żeby zadbać o swoje ciało i rozwój! Wśród najpopularniejszych postanowień jest zmiana diety, pójście na siłownię czy w ogóle więcej sportu. Często deklarujemy także ograniczenie używek. Najczęściej jest tak, że wszystkie te postanowienia umierają śmiercią naturalną w połowie lutego. Dlatego Miley Cyurs nie ma złudzeń!

Miley Cyrus trzęsie tyłkiem w obcisłym kostiumie

Miley Cyurs już od dawna nie jest gwiazdką Disneya. Gwiazda dość brutalnie zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Był imprezy, głośne romanse, używki i duuuużo skandali. To ostatnie się nie zmienia!

ESKA XD #013

W nowym roku Miley Cyrus nie zamierza udawać, że planuje przemianę!

Nowy rok stara ja.

Napisała Miley Cyrus na instagramie.

Gwiazda opublikowała kilka filmików, które są dowodem na to, że Miley Cyrus się nie zmienia. Gwiazda tańczy ubrana w obcisły, pomarańczowy kostium z futrzanymi rękawami.

Na jednym z ujęć Miley Cyrus potrząsa tyłkiem, a na innym rozkłada nogi i zaczepnie wystawia język.

Seksowne?

NAJNOWSZE