Miley Cyrus i Noah Cyrus na zdjęciu z dzieciństwa! Miley skończyła 28 lat

2020-11-24 9:00 kp
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus 23 listopada 2020 roku świętowała swoje 28. urodziny. Ostatni rok przyniósł w jej życiu ogromne zmiany, a jeśli przyjrzeć się całemu jej życiu i karierze, to gwiazda ma na koncie naprawdę szokujące przemiany. Z okazji jej urodzin do czasów wspólnego dzieciństwa wróciła jej młodsza siostra, Noah Cyrus. Pamiętacie Miley w takim wydaniu?

Jedna z największych młodych gwiazd muzyki świętowała w poniedziałek swoje 28. urodziny. Miley Cyrus dorastała na oczach fanów - karierę zaczynała przecież jako dziecko w serialu Hannah Montana. Później przyszedł czas na filmy dla nastolatków i w końcu poważną karierę muzyczną. Dziś Miley Cyrus ma na koncie siedem albumów muzycznych i rzesze fanów na całym świecie.

W ostatnim roku równie wielkim zainteresowaniem co jej kariera, cieszyło się w mediach jej życie prywatne. Wszystko oczywiście za sprawą sensacyjnego rozstania z Liamem Hemsworthem w sierpniu 2019 roku. Zaledwie osiem miesięcy po ślubie (i po 10 latach związku) Miley Cyrus ogłosiła, że zrywa z aktorem. Media miesiącami śledziły każdy jej kolejny krok, w tym romans z Kaitlynn Carter i związek z Cody Simpsonem.

ESKA XD EXTRA

Miley Cyrus w dzieciństwie. Pamiętacie?

Dziś Miley Cyrus jest zadeklarowaną singielką, a fani nie mają wątpliwości, że ten stan - zwłaszcza na polu muzyki - bardzo jej służy. Tymczasem z okazji urodzin gwiazdy w czasie cofnęła się jej siostra, Noah Cyrus. 20-latka, która również robi karierę w muzyce, pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa obydwóch sióstr.

Kiedy jeszcze byłyśmy słodkie. 28 ... czas leci za szybko, siostrzyczko. Wszystkiego najlepszego i kocham cię

- napisała Noah Cyrus.

Pamiętacie je z tamtych czasów?

NAJNOWSZE