Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ŚLUB! Skromna ceremonia w gronie najbliższych

2018-12-25 17:06
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: 247PAPS.TV / SplashNews.com/East News

Co jakiś czas pojawiają się plotki, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Tym razem zdjęcia opublikowane przez znajomych pary dają poważnie do myślenia. Czyżby faktycznie w końcu Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub?!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth to para z bardzo ciekawą historią. Zakochali się na planie filmu Last Song. Później miłość eksplodowała i były zaręczyny. Niestety niedługo po nich para się... rozstała. Zarówno Miley Cyrus, jak i Liam Hemsworth próbowali tworzyć nowe związki, jednak nic z nich nie wychodziło. Ostatecznie para do siebie wróciła, na dowód czego Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaręczyli się ponownie.

>> Gwiazda Insatiable wychodzi za mąż! Debby Ryan przyjęła oświadczyny Josha Duna

Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki na temat rzekomego ślubu Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Ich znajomi właśnie dostarczyli mediom świeżutkiego materiału!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub?

Relacje na instastories znajomych pary na to wskazują. Jeśli dobrze odczytujemy znaki, to Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub w weekend. Znamienne były zdjęcia Miley Cyrus w białej sukni oraz Liama Hamswortha krojącego tort. Do tego balony z napisami "Mr&Mrs" i obecność najbliższej rodziny rzekomych państwa młodych.

>> Heidi Klum się zaręczyła! Tom Kaulitz oświadczył się modelce wręczając wielki pierścionek

Czy faktycznie tym razem Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? A była t tylko sprytnie ustawiona impreza świąteczna?

NAJNOWSZE