Menedżer Cody'ego Simpsona opowiada o związku z Miley Cyrus! To aż tak oficjalne?

2019-10-16 14:20 kp
Miley Cyrus, Cody Simpson
Autor: Jean Baptiste Lacroix/Getty AFP/East News; Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Cody Simpson nie mógł się jeszcze pół roku temu spodziewać, że jego nazwisko będzie powtarzane w mediach na całym świecie w kontekście romansu z Miley Cyrus. Tymczasem wokalista został chłopakiem gwiazdy po tym, jak ta zerwała najpierw z Liamem Hemsworthem, a następnie z Kaitlynn Carter. Cody jest przekonany, że tym razem rozstania nie będzie.

Cody Simpson doskonale czuje się w centrum uwagi, w jakim znalazł się za sprawą romansu z Miley Cyrus. Wokalistka zainteresowała się dawnym kolegą po tym, jak znudziło jej się 7-miesięczne małżeństwo z Liamem Hemsworthem i 6-tygodniowy romans z Kaitlynn Carter. Choć ona sama zapowiedziała, że będzie zmieniać facetów jak rękawiczki, Cody najwyraźniej jest pewien swojej pozycji.

Cody Simpson nie tylko zdążył już ogłosić, że jest z Miley bardzo, bardzo szczęśliwy, ale i jego mama ogłosiła już oficjalnie, że jest w siódmym niebie z powodu nowego związku jej syna. Co więcej, teraz głos zabrał nawet jego menedżer!

>> Mama Cody'ego Simpsona publikuje zdjęcie z Miley Cyrus! Nie pospieszyła się?

Cody Simpson i Miley Cyrus to coś poważnego?

Na relację Miley Cyrus z Cody Simpsonem z dystansem patrzą natomiast fani wokalistki. Mając w pamięci fakt, że dotąd jedynym poważnym i stałym facetem Miley był Liam Hemsworth, internauci powątpiewają w trwałość jej nowego związku. Takich miłostek Miley miała przecież na pęczki...

Tymczasem innego zdania jest menedżer Cody'ego Simpsona.

To wczesne, ale ich przyjaźń jest długa i znacznie głębsza, niż wszyscy myślą. Choć pierwotnie poznali się podczas swoich dzikich etapów życia, teraz są zarówno trzeźwi, jak i skupiają się na zdrowiu, pracy i spędzaniu czasu razem. Wydaje mi się to idealne.

- powiedział Matt Zeidman.

Myślicie, że to przetrwa?

Wyświetl ten post na Instagramie.
natural energy Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)
NAJNOWSZE