Miley Cyrus i Cody Simpson robią sobie razem MASECZKI! A potem on robi TO... [WIDEO]

2020-01-11 19:56 nk
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus i Cody Simpson , kiedy tylko mają czas na bycie razem, są nierozłączni. Nawet do łazienki chodzą wspólnie i jednocześnie nakładają sobie maseczki do twarzy. Na nowym, urodzinowym filmiku z Insta stories Miley Cyrus Cody Simpson udowadnia, że naprawdę kocha swoją dziewczynę! Jak? Jednym małym, ale bardzo romantycznym gestem!

Cody Simpson właśnie skończył 23 lata. Piosenkarz nie mógł spędzić swoich urodzin z ukochaną, bo przebywał w tym czasie we Włoszech. Miley Cyrus nie zapomniała jednak o swoim chłopaku!

Jak Wam pisaliśmy, Miley Cyrus już kilka dni wcześniej wręczyła Cody'emu jego prezent urodzinowy - zabytkową torbę lekarską z napisem "Prince Neptune" - pseudonimem artystycznym, pod którym Simpson wydał właśnie tomik poezji i prozy.

Urodzinowe maseczki Cody'ego i Miley

Z okazji urodzin Cody'ego Miley zasypała swoje instagramowe story wspólnymi zdjęciami i filmikami. Szczególną uwagę fanów zwróciło zdjęcie, na którym Simpson ma głowę między rozłożonymi nogami Cyrus, a także filmik, na którym para robi sobie razem maseczki na twarz.

Wszystkiego najlepszego dla mojego ulubionego człowieka na świecie do wspólnego bycia dziwnymi!

- napisała Miley przy filmiku, na którym stoi z Codym w łazience. Oboje mają na twarzach maseczki patrzą w obiektyw, a potem on robi coś, co rozczuliło fanów - delikatnie pocałował swoją dziewczynę w skroń. Zrobił to z taką czułością, że w tym jednym drobnym buziaku widać cała miłość, jaką do niej czuje!

Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram.com/mileycyrus
NAJNOWSZE