Miley Cyrus i Cody Simpson świntuszą w studiu! Oto, jak ona zagrzewa go do pracy!

2020-02-27 23:08 nk
Cody Simpson
Autor: Instagram.com/codysimpson

Cody Simpson zapowiedział fanom kolejny tom poezji i przy okazji - nową muzykę. Jak Miley Cyrus motywuje go do nagrywania? Jej metody są dość zaskakujące i baaaardzo seksowne! Właśnie sama podzieliła się nimi ze światem!

Miley Cyrus i Cody Simpson spotykają się od września 2019, ale ten związek powstał na podwalinach wieloletniej przyjaźni.

Początkowo wydawało się, że romans rozpadnie się równie szybko, jak poprzednia relacja piosenkarki - z Kaitlynn Carter. W końcu chwilę wcześniej Miley zakończyła wieloletni związek z Liamem Hemsworthem. Zdawała się być kompletnie pogubiona i irracjonalna. A jednak - z Codym jest już prawie pół roku i wygląda na to, że oboje są bardzo szczęśliwi!

Miley i Cody są nierozłączni!

Jak Wam pisaliśmy, jest kilka powodów, dla których Miley Cyrus i Cody Simpson tworzą udany związek. Możecie znaleźć je tutaj:

Okazuje się, że para jest nierozłączna nawet przy pracy!

Cody Simpson wrzucił na Instagram kilka swoich zdjęć ze studia nagraniowego. Zdradził też, że przygotowuje kolejny tom poezji i nowe piosenki. To czego nie wyjawił, to fakt, że przy śpiewaniu do mikrofonu towarzyszy mu ukochana! Miley Cyrus zrobiła to za niego. Przy okazji ujawniła pikantne szczegóły...

Gdzie jest screen shot, jak pokazuję ci cycuszki, kiedy nagrywasz?

- pyta w komentarzu Miley Cyrus, po czym udziela ukochanemu profesjonalnej rady:

Uśmiechanie się, kiedy nagrywasz pomaga poprawić brzmienie poprzez rozjaśnienie dźwięku. Nie ma za co w związku z wszystkimi powyższymi.

Z taką "pomocą" w studiu Cody Simpson może dostać niezłego powera w nagrywaniu albo... wręcz przeciwnie! Przy obnażającej się Miley może mu być ciężko się skupić!

NAJNOWSZE