Michele Morrone z 365 Dni podpisał KONTRAKT jako model! Zarobi setki tysięcy dolarów!

2020-07-08 17:44 nk
Michele Morrone
Autor: wbf

Gwiazdor 365 Dni przed swoim wielkim występem w hicie Blanki Lipińskiej pracował za niską pensję jako ogrodnik. Dziś jest już oficjalnie modelem słynnego projektanta Paula Marciano i zarabia znacznie więcej, niż przeciętny model z wybiegów jego marki.

Michele Morrone jeszcze niedawno nie mógł przypuszczać, że stanie się gwiazdą na skalę światową. Przed otrzymaniem angażu do filmu na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej, 365 Dni, włoski przystojniak pracował jako ogrodnik i zarabiał 2400 złotych miesięcznie. Dziś Michele ma na koncie główną rolę w filmie nr 1 Netflixa i szykuje się na podbój Hollywood!

Morrone z entuzjazmem czeka na kontynuację 365 Dni.

Michele Morrone modelem Marciano!

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Michele Morrone podpisał właśnie bardzo intratny kontrakt z projektantem Paulem Marciano. Włoski aktor ma wziąć udział w kilku tegorocznych kampaniach marek Marciano i Guess by Marciano. Zdjęcia do pierwszej z nich mają ruszyć już w przyszłym tygodniu w luksusowej willi nad jeziorem Como. Podczas sesji mają towarzyszyć mu dwie modelki.

TMZ podaje też, że Michele Morrone, który gościł ostatnio w posiadłości Marciano, zrobił duże wrażenie na żonie projektanta, która jest fanką filmu 365 Dni. Spotkanie zakończyło podpisanie kontraktu na - jak przyznał sam kreator mody - kilkaset tysięcy dolarów.To kwota znacznie wyższa, niż zarobki przeciętnych modeli, ale przecież Michele ma teraz status światowej gwiazdy!

Do zobowiązań aktora/modela należą: udział w sesjach zdjęciowych, posty w mediach społecznościowych, udział w wydarzeniach publicznych i pokazach mody.

Prawda, że proste? Wystarczy być super przystojnym i wysportowanym Włochem i kariera stoi przed Wami otworem! ;)

Michelle Morrone wywiad

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE