365 dni wraca z sequelem!? Michele Morrone potwierdza: "Mówię TAK!"

2020-06-30 10:56 KP
Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka
Autor: WBF

Film "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej to prawdziwy fenomen nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie! Gdy produkcja trafiła na Netflixa, na punkcie gorącej historii Laury i Massimo oszaleli widzowie na całym świecie. Od dawna już wiele osób zadaje sobie pytanie, czy powstanie film oparty na kolejnej książce autorki. Teraz sam Michele Morrone nie zostawia wątpliwości i mówi TAK dla sequela "365 dni"!

Tego, co stało się na Netflixie, gdy na platformie pojawił się film 365 dni na podstawie książki Blanki Lipińskiej, nie mógł się spodziewać nikt. Erotyczna produkcja podbiła serca widzów i szybko stała się najpopularniejszym filmem serwisu. Media z całego świata rozpisywały się na temat polskiego hitu, a odtwórcy głównych ról - Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka zdobyli gigantyczną popularność.

I choć zagorzałych krytyków produkcji jest równie wielu, co fanów, międzynarodowy sukces 365 dni nie podlega żadnym wątpliwościom. A w minionych dniach o polskim filmie znów pisał amerykański Forbes - wszystko dlatego, że 365 dni po zaliczeniu w ostatnim czasie spadku popularności na Netflixie znów trafił na pierwsze miejsce najpopularniejszych filmów. Dotąd nie udało się to żadnej innej produkcji!

Nic więc dziwnego, że fani 365 dni wciąż zadają sobie pytanie o powstanie 365 dni 2. Czy sequel na podstawie kolejnej książki Blanki Lipińskiej dojdzie do skutku? Teraz temat podjął sam Michele Morrone. I daje powody do radości!

Sequel 365 dni w drodze? Michele Morrone komentuje

Jeden z największych amerykańskich serwisów plotkarskich TMZ donosi, że Michele Morrone daje zielone światło w kwestii swojego udziału w sequelu 365 dni. Film 365 dni 2 mógłby powstać najprawdopodobniej na podstawie kolejnych książek Blanki Lipińskiej - Ten dzień oraz Kolejne 365 dni.

Filmowy Massimo odpowiadał ostatnio na pytania fanów na platformie HalaHi, czyli bliskowschodniej wersji serwisu Cameo. Użytkownicy mogą kupować tam filmiki od swoich idoli, a zebrane w ten sposób fundusze przeznaczane są na cele charytatywne. Sam Michele Morrone przekazał już w ten sposób potrzebującym 14 tysięcy dolarów!

Wśród pytań, na które odpowiadał Michele Morrone, pojawiło się to o drugą część 365 dni.

Jeśli będziemy kręcić drugą część... odpowiedź brzmi TAK. Będziemy kręcić drugą część. Nadal nie wiemy kiedy, a wszystko przez problem, z jakim zmaga się cały świat, ale z pewnością to zrobimy.

- powiedział aktor, nawiązując do pandemii koronawirusa, która zatrzymała w marcu prace na planach filmowych całego świata.

>> Kto jest bogatszy: Shawn Mendes czy Camila Cabello? Różnica w ich zarobkach jest duża!

Powrót Michele Morrone do drugiej części 365 dni może być zaskoczeniem, bo końcówka produkcji mogła sugerować, że nie doczekamy się sequela. Oczywiście dla tych, którzy czytali kolejne części sagi Blanki Lipińskiej kwestia kolejnego filmu była znacznie bardziej otwarta.

Czekacie na 365 dni 2?

Wyświetl ten post na Instagramie.
.365. Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
What?! . Ph. @raffaelecerracchio Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Gold. Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE