Michele Morrone pręży ciało na plaży. Gwiazdor 365 dni to "nowy Christian Grey"?

2020-07-27 14:14 mm
Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka
Autor: WBF

Michele Morrone dzięki roli w filmie "365 dni" zdecydowanie przeżywa swoje 5 minut! Aktor podbija amerykańskie serwisy plotkarskie, a agencje chętnie publikują jego najnowsze zdjęcia. Nic dziwnego - dzięki ekranizacji książki Blanki Lipińskiej Michele Morrone stał się jednym z najbardziej gorących aktorów tego lata...

Pobyt na plaży często gwarantuje piękne widoki - i wcale niekoniecznie mamy tu na myśli romantyczne zachody słońca ;) Czasami wybierając się na plażę można spotkać znanego aktora. Na przykład gwiazdora niekwestionowanego hitu tego roku, czyli filmu "365 dni".

W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia Michele Morrone zrobione na jednej z plaż. Podobno kiedy aktor z głośnej ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej pojawił się na plaży, natychmiast został rozpoznany i kilka osób podeszło się z nim przywitać.

>> 365 dni wraca z sequelem!? Michele Morrone potwierdza: "Mówię TAK!"

Popularność filmu "365 dni" na całym świecie zaskoczyła nie tylko polskich fanów książki, ale chyba też samego Michele Morrone. Zdecydowanie on ma swoje "5 minut", o czym świadczy rosnące zainteresowanie jego postacią w światowych mediach.

MICHELE MORRONE NA PLAŻY. "NOWY CHRISTIAN GREY"

Popularność filmu "365 dni" bardzo przypomina szał, jaki wywołała ekranizacja "50 Twarzy Greya", nic więc dziwnego, że odtwórca głównej roli porównywany jest często do Christiana, a właściwie do grającego go Jamiego Dornana.

Niestety nie mamy pod ręką zdjęć, na których ktoś uwieczniłby, jak prezentuje się w kąpielówkach Jamie. Możemy za to podziwiać fotki Michele Morrone.

Michele Morrone na plaży
Autor: AWP / SplashNews.com/East News
Michele Morrone na plaży
Autor: AWP / SplashNews.com/East News
Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
NAJNOWSZE