Michał i Aleksandra Żebrowscy

i

Autor: AKPA

Michał Żebrowski nago na Instagramie. Wyraźny cień na nodze to z pewnością nie wpadka!

2023-03-13 11:55

Michał Żebrowski nie ma problemów z nagością. Wręcz przeciwnie. Na Instagramie żony aktora pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje on całkowicie nago. Aleksandra Żebrowska zasłoniła jedynie intymne miejsca swojego ukochanego wystawionym w górę kciukiem. Cień widoczny na nodze 50-latka z pewnością nie był jednak wpadką.

Michał Żebrowski nago to niecodzienny, choć nie niespotykany widok. Popularny aktor i jego żona nie należą do grona osób, które szczególnie mocno wstydzą się swojej nagości. Przypomnijmy, że w 2019 roku, po poznaniu wyników wyborów prezydenckich, Żebrowski pochwalił się zakulisowym materiałem z sesji dla L'Officiel, prezentując wówczas odsłonięte pośladki. Tym razem odtwórca roli Tadeusza Soplicy w hitowej adaptacji Pana Tadeusza poszedł na całość. Z okazji wypadającego w piątek 10 marca Dnia Mężczyzn Aleksandra Żebrowska postanowiła pochwalić się w sieci zdjęciem swojego nagiego ukochanego w mediach społecznościowych. Na opublikowanej na Instagramie fotografii Michał Żebrowski pozuje całkowicie rozebrany, prężąc przy tym muskuły. Jego penis został kreatywnie zasłonięty wystawionym przez nią w górę kciukiem. Uwagę przykuwa jednak cień widoczny na lewej nodze 50-latka. Choć niektórzy sądzili, że to wpadka, komentarz aktora wyraźnie temu zaprzecza.

Aleksandra Żebrowska nago z rodziną. TO zdjęcie oburzyło internautów!

Shake Your Eska #28 | Wolf

Michał Żebrowski nago

Takiego widoku z pewnością nie spodziewali się internauci scrollujący w ciągu dnia Instagrama. Państwo Żebrowscy poszli na całość, publikując w sieci zdjęcie całkowicie nagiego aktora. Michał Żebrowski skomentował fotografię, nawiązując do widocznego na jego nodze cienia.

Ostry cień mgły - napisał, nawiązując do HOT16Challenge w wykonaniu Andrzeja Dudy.

Szanujemy za dystans do siebie!

Sonda
Śledzisz Żebrowskich w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE