Michał Wiśniewski będzie świętował! Kolejne wesele lidera Ich Troje

Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Kolejne wesele Michała Wiśniewskiego zbliża się wielkimi krokami. Lider zespołu Ich Troje po raz ósmy stanie na ślubnym kobiercu! Udało nam się dowiedzieć kiedy odbędzie się ceremonia, jak będzie ona wyglądała i kim jest jego wybranka.

Życie miłosne Michała Wiśniewskiego co rusz jest na językach całego kraju. Lider zespołu Ich Troje nigdy nie stronił od pokazywaniem swojego życia prywatnego ujawniając swoje poprzednie związki. A tych na przestrzeni lat było wiele. Każde z jego małżeństw odbiło się głośnym echem w show-biznesie. Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Następnie pobrał się z Mandaryną. Ich wesele doczekało się nawet transmisji na żywo. Trzecią żoną była Anna Świątczak. Najdłużej, bo 7 lat, trwało jego małżeństwo z Dominiką Tajner. Niedługo później poznał Polę, z którą już niedługo będzie bawił się na wspólnym weselu.

Michał Wiśniewski - wiek, wzrost, dzieci, żony, Instagram

Mandaryna powraca!

Michał i Pola Wiśniewscy: wesele

Piąty ślub Michała Wiśniewskiego odbył się w 2019 roku. Para pobrała się we własnym ogrodzie. Wydarzenie było bardzo kameralne ze względu na pandemię i obostrzenia. Jednak teraz postanowili to nadrobić. Dlatego jesienią odbędzie się specjalna ceremonia, podczas której Pola i Michał Wiśniewscy odnowią przysięgę małżeńską. Ich drugi ślub odbędzie się 9 września 2022 roku. Ma w nim wziąć udział zdecydowanie więcej osób, niż w poprzednim.

Doda i Michał Wiśniewski połączą siły! Między nimi nie zawsze było tak kolorowo

Michał i Pola Wiśniewscy

Michał i Pola Wiśniewscy poznali się przez internet. Wokalista ukrywał to, kim jest. Okazało się jednak, że Pola nie kojarzyła wcześniej Michała z mediów. Kobieta ma czwórkę dzieci jedno nieudane małżeństwo. Lider zespołu Ich Troje ukrywał swoją partnerkę przed mediami bardzo długo. Michał Wiśniewski nie chciał, aby Pola zmagała się z nadmiernym zainteresowaniem. W końcu jednak para zdecydowała się na ujawnienie wizerunku.

NAJNOWSZE