Michał Szpak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Michał Szpak zapozował z tajemniczą nieznajomą! Kim jest i co łączy ją z artystą?

2023-09-28 15:49

Przedpremierowy koncert Patrycji Kazadi zgromadził prawdziwą plejadę gwiazd. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. Julia Wieniawa, Joanna Moro, Kaja Paschalska i Michał Szpak. Uwagę fanów i fotoreporterów od razu przykuł fakt, że artysta nie przyszedł sam. U jego boku znajdowała się piękna ciemnowłosa kobieta, która wraz z nim pozowała na ściance.

Artysta należy do gwiazd, które nie opowiadają zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Ciężko znaleźć nowe informacje na temat tego, co w wolnym czasie robi Michał Szpak. Choć 32-latek stara się dzielić ze swoimi fanami najnowszymi projektami i współpracami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, to robi wszystko, by nie przekroczyć granicy, w której jego życie osobiste stałoby się głównym tematem plotek. Nic więc dziwnego, że na ściankach i imprezach branżowych przeważnie pojawia się sam. Tym razem jednak postanowił zrobić wyjątek. Na przedpremierowym koncercie Kazadi pojawił się wraz z ciemnowłosą kobietą, która od razu przykuła uwagę reporterów. Okazuje się, że było to siostra Michała Szpaka, która podobnie jak on, wiąże swoje życie ze sceną i muzyką.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Michał Szpak - siostra

Ewa Szpak jest najmłodszą z trójki rodzeństwa Michała i tak, jak jej brat - kocha muzykę. Nic w tym dziwnego, talent wokalny po prostu płynie w jej żyłach. Wokalistka nie tylko śpiewa, ale również komponuje i pisze własne teksty. Jednak nie są to jej jedyne zainteresowania. Z jej Instagrama możemy odgadnąć, że jest również miłośniczką gór i podróży. Co więcej, jakiś czas temu pochwaliła się tym, że obroniła dyplom w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie-Przemyśl. Dziewczyna ma na swoim koncie pierwszy singiel pt. "Ciche przebiegłe". Kilkukrotnie pojawiła się również na jednej scenie ze swoim starszym bratem, który chętnie pokazuje swoim fanom, jak utalentowaną ma rodzinę.