Michał Szpak wystylizował się na Królową Elżbietę. Fani rozbawieni

2022-03-17 11:32 Joanna Dembek
Michał Szpak
Autor: WBF

Michał Szpak jest niewątpliwie kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Żadna z naszych rodzimych gwiazd nie nosi tak szalonych strojów jak on, dlatego każda z jego szalonych stylizacji powoduje falę komentarzy. Ostatnia stylizacja Michała przywiodła internautom na myśl strój Elżbiety II.

Michał Szpak dodał niedawno zdjęcie w bardzo eleganckiej stylizacji. Ubrał niebieski garnitur pod którym widać prześwitującą, również niebieską, bluzkę, niebieski kapelusz z olbrzymim rondem, niebieskie rękawiczki oraz okulary z różowymi oprawkami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Szpak chce być zrozumiany przez fanów. "Mój słuchacz musi wziąć sobie teraz kwasa na język"

Michał Szpak niechcący wystylizował się na Elżbietę II

Fani od razu zwrócili uwagę, że strój Szpaka łudząco przypomina jedną ze stylizacji Królowej Elżbiety. Angielska Królowa, co prawda nigdy nie pretendowała do bycia trendsetterką, jednak mimochodem udała jej się ta sztuka. Michał Szpak rozbawiony takim porównaniem, zdecydował wrzucić kolejne zdjęcie w swojej odjechanej stylizacji zestawione ze zdjęciem Elżbiety II - w niebieskiej, eleganckiej garsonce i ozdobnym kapeluszu.

Szpak dodał również opis: „Kiedy uświadomisz sobie, że wyglądasz jak Królowa Elżbieta. Internauci poczuli się rozbawieni tym porównaniem: „Nieee... To królowa wygląda jak ty”, „Kocham twoje poczucie humoru”, „No bez kitu kropka w kropkę”.

Królowa Elżbieta lubi się wyróżniać. Celowo zakłada krzykliwe kolory

Królowa Elżbieta słynie z tego, że na duże wyjścia wybiera bardzo kolorowe stylizacje. Jej kostiumy zwykle składają się z klasycznych spódnic i eleganckich marynarek oraz płaszczy w takim samym kolorze jak reszta stylizacji. Królowa zwykle nie pojawia się w miejscach publicznych bez nakrycia głowy w postaci szykownych kapeluszy.

Brzmi nieco zwyczajnie, jednak największe wrażenie robi kolor jej strojów – mocne, żywe barwy przykuwające uwagę: purpura, soczysta pomarańcz czy jaskrawa zieleń – to typowy wybór Królowej. Jak sama mówi: „gdyby ubierała się na beżowo, nikt nie wiedziałby, kim jest.”

Królowa wie, że ludzie przychodzący na spotkania z nią chcą się potem pochwalić zdjęciem z Królową, która często znajduje się w dużej odległości od tłumu. Dlatego Elżbieta wybiera intensywne kolory – chce być widziana z jak największej odległości i nie chce ginąć w tłumie – pisał magazyn OK.

Michał Szpak niewątpliwie ma wyszukamy gust, a jego stroje robią wrażenie, ale ciekawie byłoby zobaczyć artystę wystylizowanego na wzór innych kreacji angielskiej Monarchini. Jak uważacie?

Sonda
Podoba Ci się Michał Szpak wystylizowany na Elżbietę II?
Michał Szpak - najlepsze występy
NAJNOWSZE