Michał Szpak

i

Autor: WBF

Michał Szpak w żałobie! Artysta żegna członka rodziny!

2021-12-12 20:07

Michał Szpak zamieścił na facebooku czarno-białe zdjęcie starszego mężczyzny. Artysta nie zamieścił co prawda opisu, ale fani okazują mu niesamowite wsparcie. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Michał Szpak zamieścił na Facebooku i Instagramie czarno-białe zdjęcie ze starszym mężczyzną. Piosenkarz nie zamieścił żadnego opisu, więc nie wiadomo kim dla niego był mężczyzna. Fani przypuszczają, że zmarł dziadek Michała Szpaka. 

W komentarzach składają kondolencje i wspierają artystę. 

Pogadane z Sarą James

W 2015 roku odeszła ukochana mama wokalisty. Trener "The Voice of Poland" przeżywał wtedy żałobę. O swoich przeżyciach mówił wówczas w rozmowie z Onetem. 

powiedział wtedy. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?

Przez pół roku napotykałem na swojej drodze zupełnie przypadkowych ludzi, którzy wciągali mnie w swój świat i dlatego nieustannie byłem stymulowany nowymi bodźcami - co nie pozwalało mi na dziwne myśli. Natomiast kiedy wracałem do domu, przeżywałem ten stan smutku sam, przerabiając w głowie wiele lekcji, które były dla mnie niezwykle ważne