Michał Szpak

i

Autor: WBF Michał Szpak

Michał Szpak pokaże swoją dziewczynę? Muzyk jest zakochany!

2018-10-30 14:46

W życiu Michała Szpaka zaszły ostatnio poważne zmiany. Jak sam ostatnio zdradził, przyszedł u niego czas na... miłość! Kiedy muzyk zdradzi, kim jest ta szczęśliwa osoba, w której się zakochał?

Michał Szpak to wyjątkowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Niezwykle oryginalny, kontrowersyjny i przełamujący bariery - to cały on. Michał od lat może cieszyć się wiernością prawdziwego fan clubu, jakiego nie powstydziłyby się największe zagraniczne gwiazdy. Co ważne, przez wszystkie lata kariery udało mu się jednak zachować dla siebie swoje życie prywatne. Media i wielbiciele wiedzą o nim tyle, ile chce im zdradzić.

Teraz okazuje się, że Michał Szpak jest zakochany! Jak donosi Jastrząb Post, wokalista sam niedawno wygadał się przed dziennikarzami, że w jego życiu miłosnym zaszły ostatnio poważne zmiany. Kiedy będziemy mogli poznać dziewczynę Michała Szpaka?

Kim jest dziewczyna Michała Szpaka?

W kim zakochał się Michał Szpak? Ta informacja to na razie słodka tajemnica wokalisty, który mówi wprost - decyzję o ujawnieniu się musi podjąć jego ukochana.

Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku.

- cytuje jego wypowiedź dla Plejady Jastrząb Post.

Jak dotąd Michał Szpak był w jednym, głośnym związku. Kilka lat temu piosenkarz miał spotykać się ze swoją partnerką z Tańca z Gwiazdami - Pauliną Biernat.

Jak myślicie - nowa dziewczyna Michała Szpaka jest związana z branżą show biznesu?

>> Ewa Farna wstydzi się swojej wagi? "Przecież nie zamknę się przed światem"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE