Michał Szpak

i

Autor: AKPA

pensje Polaków

Michał Szpak podał kwotę, za którą można godnie żyć. Niektórzy mogą o niej tylko pomarzyć

2024-03-18 16:28

Michał Szpak to jeden z tych artystów, dla którego temat tabu niemal nie istnieje. Mimo tego, że "luksusy" ma na wyciągnięcie ręki uważa, że mógłby obejść się i bez nich. W ostatnim wywiadzie skomentował godne życie w Polsce. Chodzi o zarobki Polek i Polaków. Takie pieniądze chciałby zarabiać każdy!

Michał Szpak to jeden z tych artystów, który chętnie zabiera głos jeżeli chodzi o bardziej przyziemne sprawy, niż wielkoformatowa kariera. Nigdy nie zapomina o swojej skromności, ale ma świadomość tego, że jego głos może zostać wysłuchany. W ostatnim wywiadzie podzielił się przemyśleniami dotyczącymi wysokości pensji w Polsce. Padła naprawdę konkretna kwota.

Michał Szpak o nowej roli. "Nie jest to łatwe"

Michał Szpak o zarobkach w Polsce

Michał Szpak to zdecydowanie celebryta "pełną gębą". Oprócz tego, że ma sławę i pieniądze, chętnie zabiera głos w sprawie życia jego fanów i innych krajan. Tym razem mówił o zarobkach i godnym życiu w Polsce. W wywiadzie dla "Jastrząb Post" wyjawił, że: "Dziesięć tysięcy to jest takie bardzo ok. Nie możemy sobie na coś bardzo, bardzo wystawnego pozwolić, ale możemy sobie pozwolić na dobre życie, jeśli jesteśmy singlami. Wszystko zależy od tego, jak duża jest rodzina - wyznał wokalista. "Ja jestem singlem i dla mnie jest to ok" - przyznał w wywiadzie. Trzeba przyznać, że Michał Szpak jest konsekwentnym w działaniu człowiekiem i nie wstydzi się tego, skąd pochodzi. "Choć było biednie i czasem ciężko, czułem się bezpiecznie. To nie był dom przytulaśny, jesteśmy z surowego chowu, ale szczery, prawdziwy, dobry. Mieszkaliśmy w dwupokojowym służbowym mieszkaniu na obrzeżach Jasła. Dwa pierwsze piętra budynku zajmował hotel, wyżej były mieszkania. Pamiętam wspólną kuchnię na długim korytarzu, elektryczne palniki i prodiże. Codziennie unosił się tam zapach pieczonego ciasta" - wspominał niegdyś swoje dzieciństwo, w rozmowie z "Twoim Stylem".

TYLKO U NAS: Michał Szpak odmówił występów w TV. Ma jeden warunek!

Michał Szpak to polski piosenkarz oraz autor tekstów, któremu bliżej jest do klimatu lat 80. i 90. XX wieku. Urodził się 26 listopada w 1990 roku w Jaśle. Nie wiele osób wie o tym, że ten delikatny ale zdecydowany mężczyzna, był kiedyś wokalistą heavymetalowym. Na swoim koncie ma trzy albumy studyjne: "Byle być sobą" (2015), "Dreamer" (2018) oraz "Nadwiślański mrok" (2023). Zasiada w fotelu jurora w programie "Czas na show. Drag Me Out". Artysta otwarcie mówi o swojej orientacji i chętnie udziela się w różnych akcjach społecznych, które dotyczą między innymi równości w Polsce.

Tak Michał Szpak wyglądał na początku kariery. Duża zmiana?

Michał Szpak szczerze o zmianie płci. Może okaże się, że będę Michaliną