Michał Piróg

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/Player/Top Model 11 odc. 4 Michał Piróg zrugał uczestniczkę Top Model 11

Michał Piróg ostro potraktował uczestniczkę Top Model. "Nigdy nie będziesz modelką!"

2022-10-06 13:58

Michał Piróg stracił cierpliwość podczas nagrań do Top Model 11. Jedna z uczestniczek, zdaniem prowadzącego, nie przyłożyła się wystarczająco do zadania, które miała wykonać. Spadła na nią fala krytyki i pożegnała się z programem.

Trwa 11 edycja Top Model, w której uczestnicy muszą zmierzyć się z modelingowymi zadaniami, w walce o pierwsze miejsce i kontrakt w renomowanej agencji. W czwartym odcinku nie zabrakło emocji. Pretendendujący modele i modelki stanęli przed nie lada wyzwaniem. Sesja zdjęciowa odbyła się na trampolinach. Nie wszystkim jednak udało się wypaść idealnie, a jedna z dziewczyn usłyszała ostre opinie na temat swojej pracy przed obiektywem.

Marcelina Zetler to 20-latka z Barcina, która próbowała swoich sił w Top Model 11, Niestety w ubiegły wtorek 5 października 2022 pożegnała się z programem. Nie podołała zadaniu, które stało przed uczestnikami w 4. odcinku. Sesja na trampolinie nie wypadła po jej myśli, a jurorzy zarzucili jej, że za mało jest w niej emocji.

Jestem trochę rozczarowany. Myślałem, że na księżycu będę mieć superbohaterkę, a jest księżniczka na ziarnku grochu. Drugi raz do takiego projektu bym cię nie zatrudnił. (...) Zakurzony manekin ze sklepu miałby więcej emocji od ciebie - powiedział dosadnie Marcin Tyszka.

To musiało zaboleć Marcelinę. Jednak Michał Piróg użył jeszcze mocniejszych słów.

Zdjęcia są bez duszy. Marcela, czy ty uprawiasz jakiś sport? Właśnie widać, że nie (...) Czy ty oszalałaś? Mam ci przewinąć ostatnie czterdzieści zdjęć? (...) Rób zdjęcia na Instagram, natomiast nigdy nie będziesz modelką - wściekał się prowadzący.

Marcelina z nietęgą miną pożegnała się z pozostałymi uczestnikami. Niestety jej przygoda z Top Model się skończyła, aczkolwiek życzymy wielu sukcesów i realizacji marzeń.

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59