Metamorfozy gwiazd

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni

2024-05-22 15:36

Anita Sokołowska na początku maja sięgnęła po zwycięstwo w tanecznym show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Wraz z Jackiem Jeschke doskonale dogadywali się na parkiecie i w każdym odcinku zachwycali brawurowymi popisami na parkiecie. Po tym bardzo intensywnym okresie aktorka udała się na zasłużony odpoczynek w górach. Teraz zaskoczyła wszystkich metamorfozą, a jej fani nie szczędzą jej komplementów!

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zachwycali niemalże od pierwszego odcinka. Ich taneczne popisy wzbudzały nie tylko wielkie emocje wśród widzów, którzy nagradzali ich tańce gromkimi brawami, ale również wśród jurorów, którzy nie szczędzili im komplementów i regularnie przyznawali im wysokie noty. Serialowa Zuza Markiewicz była od początku wymieniana wśród głównych faworytek 14. edycji programu. W finałowym starciu pokonała Roksanę Węgiel i Julię "Maffashion" Kuczyńską i sięgnęła po "Kryształową Kulę" i czek na 100 tysięcy złotych.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wygrywają "TzG". "Szok, niedowierzanie!"

Anita Sokołowska zaskoczyła nową fryzurą

Anita Sokołowska po zakończeniu "Tańca z gwiazdami" wróciła do swoich aktorskich obowiązków. Poza pracą na planach filmowych i serialowych nadal pracuje w teatrze. Anita Sokołowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu chętnie dzieli się z internautami fragmentami swojego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Teraz odtwórczyni roli Leny Starskiej poinformowała, że właśnie przygotowuje się do pracy nad nowym projektem filmowym. Nowa rola wymaga od niej nie tylko przygotowania merytorycznego, ale również zmiany wizerunku.

…Dzień wypełniony pracą i przygotowaniami do nowego projektu filmowego. Czytanie scenariusza, rozmowy o postaci i charakteryzacji, przymiarka kostiumów. Zmiana koloru włosów i fryzury w @atelierstylissimo a teraz lecę zagrać spektakl. 🙈🏄🏻‍♀️🤘- napisała Anita Sokołowska pod postem, na którym zaprezentowała nową fryzurę.

Musicie przyznać, że Anita Sokołowska w skróconych i rozjaśnionych włosach i grzywce wygląda znakomicie. Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych internautów.

Wspaniale wyglądasz, bardzo Ci pasuje nowa fryzura!❤️

wow! jest pani olśniewająca!😍😍😍

Pięknie! ❤️ - piszą internauci.

A wam, jak podoba się Anita Sokołowska w takiej odsłonie?

Koniecznie zobaczcie, jak zmieniała się aktorka na przestrzeni lat!