Michael Jackson, Kurt Cobain i Tupac wciąż żyją? Fani wciąż nie wierzą w śmierć idoli

2019-11-01 7:00
 Freddie Mercury Michael Jackson Kurt Cobain
Autor: east news youtube Freddie Mercury Michael Jackson Kurt Cobain

Niektórzy muzycy mają tak wiernych fanów, że nawet wiele lat po śmierci pozostają żywi w ich pamięci. Sprawdzamy, kogo najchętniej wskrzeszają fani.

W świecie nieograniczonego dostępu do informacji można by pomyśleć, że teorie spiskowe przestaną istnieć. Tymczasem niektóre z nich wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Nie brakuje teorii spiskowych dotyczących śmierci gwiazd. Największe legendy, chociaż odeszły lata temu, to wciąż wskrzeszane są przez swoich wiernych fanów. Kogo dotyczą najciekawsze teorie spiskowe?

Teorie spiskowe o śmierci gwiazd

Michael Jackson wciąż żyje

W 2009 roku odszedł król popu. Śmierć Michaela Jacksona wstrząsnęła całym światem. Niektórzy fani wciąż nie mogą pogodzić się ze stratą. Dlatego co jakiś czas media informują: Michael Jackson żyje! Oczywiście plotki nigdy się nie potwierdzają. Kilka lat temu to zdjęcie poruszyło internautów. Przyznacie, że podobieństwo jest uderzające...

Kurt Cobain w Peru uczy się gry na gitarze

Legendarny lider zespołu Nirvana zmarł w 1994 roku. Od tamtej pory wokół jego śmierci narosło mnóstwo plotek i teorii spiskowych. Według niektórych dokumentów w jego organizmie było tyle narkotyków, że nie mógł mieć siły, by się postrzelić. To nie koniec tajemnic. Fani Nirvany odkryli, że Kurt Cobain koncertuje w Peru. Oczywiście na wideo jest mężczyzna przebrany za artystę, ale i tak plotka okrążyła świat. Pozostali członkowie zespołu nawet się do niej odnieśli. Stwierdzili, że Kurt Cobain uciekł do Peru, by nauczyć się grać na gitarze prawą ręką.

Elvis Presley żyje

To teoria, która okrążyła świat już chyba milion razy. Nic w tym dziwnego. Wszak król rock'n'rolla miał tak intensywne życie, że jego odejście nie mogło pozostać bez echa. Zmarł w wieku 42 lat. Ciało artysty w łazience w jego posiadłości znalazła jego dziewczyna, Ginger Alden. Wokół śmierci Elvisa Presleya narosło już tyle plotek, że poświęciliśmy im specjalne miejsce:

Elvis żyje! - twierdzą fani piosenkarza. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ... Jak było naprawdę?

Martwą Avril Lavigne zastąpił klon

Avril Lavigne rozkręcała naprawdę imponującą karierę. Wokalistka sprzedawała płyty, grała koncerty i odnosiła sukcesy. Jednak w 2003 roku... Avril Lavigne umarła. Tak przynajmniej głoszą teorie spiskowe. Zyskały na popularności w 2005 roku i od tamtej pory w zasadzie nie cichną. Mówi się, że Avril Lavigne zachorowała i zmarła. Jej miejsce zajęła sobowtórka, Melissa Vandella. Do plotek odniosła się oczywiście prawdziwa gwiazda, tak przynajmniej sądzimy. Avril Lavigne wspominała, że teoria spiskowa "delikatnie ją bawi".

2Pac nagrywa z Kanye Westem

Czy Kanye West ma, aż tak dobre układy z Bogiem, że wciąż jest w kontakcie z 2Packiem? Według teorii spiskowych, tak. Oficjalne informacje mówią jednak co innego. Tupac Amaru Shakur został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas w wieku 25 lat. świadkiem jego śmierci był inny raper, Suge Knight. To właśnie jego syn przekonuje, że Tupac żyje. Suge J Knight twierdził, że 2Pac wypoczywa w domku w Malezji. To nie koniec rewelacji. Zmartwychwstały Tupac miał nagrywać z Kanye Westem.

NAJNOWSZE