Michael Jackson do sądu!

2006-11-21 11:18

Michael Jackson, który miał zeznawać przed sądem w zeszłym tygodniu, nie pojawił się na rozprawie bowiem na przeszkodzie stanęła tajemnicza choroba, w wyniku której trafił do szpitala. Jednak Sędzia federalny PHILIP SIMON, uznając zachowanie Michaela jako zwykły unik orzekł, że piosenkarz musi za trzy tygodnie pojawić się w sądzie w Indianapolis.

Michael Jackson, który miał zeznawać przed sądem w zeszłym tygodniu, nie pojawił się na rozprawie bowiem na przeszkodzie stanęła tajemnicza choroba, w wyniku której trafił do szpitala. Jednak Sędzia federalny PHILIP SIMON, uznając zachowanie Michaela jako zwykły inik, orzekł, że piosenkarz musi za trzy tygodnie pojawić się w sądzie w Indianapolis, by złożyć zeznania.

Jackson zeznawać będzie w sprawie wytoczonej przeciwko jemu i jego braciom, którzy jeszcze jako rodzinny kwintet JACKSON FIVE, mieli rzekomo bezprawnie wykorzystać nazwę innego zespołu i dwie piosenki z jego repertuaru. GORDON KEITH, którego wytwórnia STEELTOWN RECORDS podpisała w 1967 roku kontrakt płytowy z Jackson Five, oraz muzyk ELVY WOODARD twierdzą, że Michael, JACKIE, TITO, JERMAINE i MARLON JACKSONOWIE bezprawnie wykorzystali nazwę handlową RIPPLE & WAVES - należąca do innego działającego w latach 60-tych zespołu.

NAJNOWSZE