Metamorfoza z Ewą Chodakowska, suknia ślubna Kasi Tusk... Tak gwiazdy wspierają WOŚP

2019-01-13 12:00
Kasia Tusk Karolina Pisarek Ewa Chodakowska
Autor: hotplota.pl Kasia Tusk Karolina Pisarek Ewa Chodakowska

Jak co roku ruszają licytacje WOŚP. Gwiazdy także angażują się w pomoc dzieciom i przekazują cenne przedmioty. Co można wylicytować?

Już niedługo po raz 27. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla chorych dzieci. Jednak zanim to się stanie, ruszą licytacje. Firmy i osoby prywatne mogą przekazywać przedmioty dla WOŚP. Te zostaną zlicytowane, a pieniądze wspomogą potrzebujące dzieci.

Jak co roku gwiazdy przekazują WOŚP oferty do licytacji. Suknie ślubne, kolacje, charakterystyczne przedmioty...

Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską

To jedna z trwających licytacji. Fanki gotowe są zapłacić ogromne sumy za tydzień ze swoją idolką. Jak dotąd Ewa Chodakowska zebrała ponad 14 tysięcy złotych!

>> Ewa Chodakowska się roztyła? "Takiego sadełka to Wasza trenerka jeszcze nie miała"

Kolacja z Karoliną Pisarek

Kto by nie marzył o spotkaniu z modelką? Za "jedyne" 6 tysięcy złotych możecie zjeść super kolację w restauracji Strefa. Przy okazji wspieracie WOŚP, więc jedzenie będzie smakowało podwójnie!

Sukienka ślubna od Kasi Tusk

Ślub Kasi Tusk był owiany wielką tajemnicą. Tym bardziej wyjątkowa jest jej suknia. Ta na razie warta jest 1000 złotych.

>> Kasia Tusk urodzi w te święta? Zagadkowy wpis na instagramie dużo zdradza

Golf od Filipa Chajzera

Filip Chajzer przekazał dla WOŚP samochód. To auto z 1986 pomalowane na Pol'and'Rock Festival przez Szymona Chwalisza. Jedyne i niepowtarzalne! Na razie kosztuje 17 tysięcy.

Spotkanie z blogerami

Cały dzień z najważniejszymi influencerami! Zakupy, które opłaci Maffashion. Fryzura i makijaż od Gaba Hair i Red Lipstick Monster. To wszystko uwieczni Wujaszka Liestyle podczas sesji zdjęciowej. To wszystko za jedyne 3 tysiące!

Któraś z aukcji Was skusiła? Jeśli nie, tutaj znajdziecie więcej propozycji. Nie warto oszczędzać, bo przecież wszystkie pieniądze trafią do WOŚP!

Kasia Tusk
Autor: Bartosz KRUPA/East News
Chajzerowie w Ameryka Express
Autor: TVN/Piotr Filutowski
Maffashion - Róże Gali 2018
Autor: TRICOLORS/East News
NAJNOWSZE