MET Gala 2018: Elon Musk z nową dziewczyną! Amber Heard przyszła SAMA!

2018-05-08 12:49

A dopiero plotkowano, że Elon Musk i Amber Heard wrócili do siebie!

MET Gala 2018 okazała się, wbrew prognozom mediów, wyjątkowo interesującym wydarzeniem towarzyskim. Temat tegorocznej imprezy nawiązujący do mody katolickiej dał wielu gwiazdom wielkie pole do popisu - by wspomnieć chociażby o Rihannie w stroju papieża czy Katy Perry z ogromnymi, anielskimi skrzydłami.

Bardzo wiele działo się nie tylko w modzie. Kylie Jenner po raz pierwszy wzięła ze sobą Travisa Scotta na oficjalną galę, a Shawn Mendes i Hailey Baldwin pierwszy raz pokazali się jako para. Po raz pierwszy razem pozowali też związani od prawie trzech lat Irina Shayk i Bradley Cooper. To jednak nie wszystkie "pierwsze razy" MET Gali 2018!

Po raz pierwszy z nową dziewczyną na MET Gali 2018 pokazał się 46-letni Elon Musk. Biznesmen, o którym od miesięcy mówiono, że wrócił do Amber Heard, pojawił się na ceremonii z 30-letnią wokalistką Grimes. Grimes pochodzi z Kanady i znana jest głównie fanom muzyki elektronicznej. Na koncie ma cztery studyjne albumy.

Związek Elona Muska i Grimes to ogromne zaskoczenie nie tylko dla internautów, ale i dla samych uczestników MET Gali 2018. Podobno nikt nie spodziewał się, że Musk ma nową dziewczynę!

Zaskoczona musiała być też sama Amber Heard, która na MET Gali 2018 pozowała sama. Przypomnijmy, że według plotek Elon Musk zerwał z aktorką, gdy nabrał podejrzeń, że jest ona z nim w związku dla jego majątku.

Myślicie, że związek Elona Muska i Grimes przetrwa? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE