Meghan Markle zwierzała się wizażystce ze związku z "chłopakiem z Wielkiej Brytanii"!

2020-08-07 19:03 nk
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Wizażystka Bobbi Brown wyjawiła co nieco o swojej pracy na planie filmowym z aktorką, która opowiadała o swoim nowym chłopaku, Brytyjczyku. Jedyne, czego wówczas nie zdradziła, to że tym chłopakiem jest wnuk królowej Elżbiety II, książę Harry! Co jeszcze Brown wyjawiła na temat Meghan Markle?

Kiedy Meghan Markle i książę Harry byli częścią brytyjskiej rodziny królewskiej w pełnym zawodowym znaczeniu, informacje na ich temat, jakie dostawały się do mediów, były ściśle kontrolowane przez ludzi królowej Elżbiety II, a szczegóły ich życia osobistego pozostawały tajemnicą. W prasie pojawiało się w tym czasie mnóstwo plotek i spekulacji na temat byłej aktorki, jednak sama zainteresowana nie miała możliwości komentowania ich ani dementowania.

Teraz, kiedy Meghan i Harry są (prawie) wolnymi ludźmi, na światło dzienne wychodzi coraz więcej potwierdzonych szczegółów na ich temat. Chodzi o detale dotyczące ich związku także sprzed ślubu...

Meghan Markle poznała "chłopaka z Wielkiej Brytanii"...

Z okazji swoich niedawnych 38. urodzin Meghan Markle otrzymała życzenia od wizażystki, z którą pracowała na planie. Bobbi Brown opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z obecną księżną Sussex i opisała to, jak Meg wygadała jej się na temat nowego związku, o którym wtedy jeszcze nikt nie wiedział...

Wszystkiego najlepszego dla #meghanmarkle, z którą praca była taką radością. Słodka, wyluzowana i taka zabawna, W czasie zdjęć opowiadała mi o kolesiu z Wielkiej Brytanii, z którym właśnie zaczęła się spotykać. Nie pytałam, kto to.

- wyjawiła makijażystka.

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego został oficjalnie potwierdzony 8 listopada 2016 roku po pół roku randkowania pary.

Wizażyska musiała przeżyć niemałe zaskoczenie, kiedy dowiedziała się, o KTÓREGO Brytyjczyka chodziło... ;)

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE