Meghan Markle zadzwoniła do prześladowanej nastolatki! Rozmawiały przez 40 minut

2020-06-29 13:38 KP
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Mimo opuszczenia brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan Markle nie porzuciła swojej działalności na rzecz potrzebujących czy dyskryminowanych. Choć jej możliwości działania zostały znacznie ograniczone z powodu pandemii koronawirusa, żona księcia Harry'ego wykorzystuje wszelkie okazje, by pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia.

Meghan Markle nigdy nie ukrywała, że choć aktorstwo daje jej dużo przyjemności, znacznie bardziej zależy jej na działaniu na rzecz innych ludzi. I choć jej "kariera" w brytyjskiej monarchii zakończyła się wyjątkowo szybko, Meghan nie ma zamiaru zawieszać działalności, jaką zaczęła jako księżna.

Choć żona księcia Harry'ego przebywa obecnie niemal wyłącznie w swoim domu w Los Angeles, na odległość angażuje się w najważniejsze sprawy. Para wydawała już oświadczenia na temat takich ważnych wydarzeń jak pandemia koronawirusa czy zabójstwo George'a Floyda. Teraz Meghan skierowała swoją uwagę na pojedynczą osobę - dla niej to mogła być jednak najważniejsza rozmowa w życiu!

Meghan Markle dzwoni do prześladowanej nastolatki

Meghan Markle wykonała ostatnio telefon do 18-letniej Althei Bernstein. W minionym tygodniu dziewczyna została zaatakowana przez grupę białych mężczyzn, oblana płynem do zapalniczek i podpalona. Księżna spędziła z nią 40 minut na rozmowie, do której na 10 minut dołączył również książę Harry.

O rozmowie książąt z Altheą opowiedział Michael Johnson, który pełni obowiązek jej rzecznika.

Ona i Meghan rozmawiały o tym, jak ważne jest dbanie o siebie i pozwalanie sobie na wyleczenie. Meghan oklaskiwała ją za sposób, w jaki zareagowała i prawie powiedziała:„ Hej, Michael, podaj mi jej numer telefonu komórkowego. Chcę pozostać w kontakcie. I daj mi znać, kiedy będziesz chciał, żebym porozmawiała z ludźmi w Wisconsin".

- zdradził.

Jak przyznał mężczyzna, Althea była niezwykle wzruszona rozmową z Meghan Markle.

Spodziewaliście się, że Meg ma takie zdolności?

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!
NAJNOWSZE