Meghan Markle wystąpi z Michelle Obamą! Będzie gościem konferencji dla kobiet

2020-07-09 13:14 KP
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Od momentu odejścia z brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan Markle próbuje znaleźć nowy pomysł na siebie. Książę Harry i jego żona liczyli, że opinia publiczna po Megxicie nadal będzie żywo zainteresowana ich poglądami, a ich pomoc omawiana na całym świecie. Tak się jednak nie stało, a Meghan i Harry wzbudzają zainteresowanie głównie wśród paparazzich. Teraz to się może zmienić.

Meghan Markle i książę Harry po wyprowadzce z Londynu na nową próbują ułożyć sobie życie. Para miała bardzo ambitne plany działalności społecznej i charytatywnej w Stanach Zjednoczonych, które pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Ex-książęta utknęli w domu, starając się w tym czasie wspierać potrzebujących chociażby online.

O życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego za oceanem krążą w sieci najróżniejsze plotki. Z jednej strony mówi się, że para jest zawiedziona brakiem zainteresowania ich działalnością i ma problemy z rozpoczęciem pracy ich fundacji Archewell, a do tego Harry tęskni za rodziną i Londynem. Z drugiej strony relacja między małżonkami jest podobno lepsza niż kiedykolwiek i jeszcze bardziej wspierają się, mogąc liczyć tylko na siebie.

>> Książę Harry już ŻAŁUJE Megxitu?! "Jest PRZYTŁOCZONY poczuciem winy"! WRÓCI?

Meghan Markle jak Michelle Obama

Zła passa Meghan Markle i księcia Harry'ego właśnie się jednak odmienia. Para niedawno podpisała kontrakt z prestiżową agencją na wystąpienia publiczne, w ramach którego może zarobić nawet milion dolarów, a teraz Meghan przygotowuje się do kolejnego wydarzenia. Żona księcia Harry'ego ma wziąć udział w Girl Up Leadership Summit, skupionym na temacie kobiet-liderek. I choć event odbędzie się wyłącznie online, sam fakt, że Meghan Markle pojawi się na nim w towarzystwie Michelle Obamy, może robić wrażenie.

Teraźniejszość to kobieta! Ale nie wierz nam na słowo. Posłuchaj rad Meghan Markle, księżnej Sussexu dla światowych liderek, kiedy pojawi się na scenie podczas szczytu przywódczego @GirlUp 2020, który odbędzie się w dniach 13-15 lipca!

- tak Girl Up reklamuje wystąpienie Meghan Markle w sieci.

>> Meghan Markle chce zostać politykiem! "Czuje, że ma ważniejszą misję niż aktorstwo"

Myślicie, że to dopiero początek jej kariery?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE