Meghan Markle wspierana przez Internautów po tym, jak wbiła szpilkę rodzinie królewskiej!

2020-07-06 22:33 nk
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle dość ostro zaatakowała rodzinę królewską w nowych dokumentach sądowych na potrzeby walki z brytyjskim tabloidem. Jej słowa na temat kulis bycia żoną księcia Harry'ego otworzyły oczy wielu osobom na temat tego, co księżna Sussex przechodziła, żyjąc w Wielkiej Brytanii.

Wiele miesięcy temu Meghan Markle pozwała wydawcę jednego z największych brytyjskich tabloidów. Proces ciągnie się już długo, a prawnicy księżnej Sussex ujawniają w dokumentach sądowych kolejne szczegóły na temat koszmaru, jaki ich klientka przeżyła, mieszkając w Wielkiej Brytanii.

Jak się ostatnio okazało, ten koszmar miał wiele wymiarów - jednym problemem Meghan Markle było szykanowanie i pomawianie przez media, a drugim - chyba nawet poważniejszym - brak wsparcia ze strony rodziny męża i zakaz osobistego bronienia się czy komentowania artykułów prasowych.

Choć media dość skutecznie zniszczyły wizerunek żony księcia Harry'ego i zrobiły z niej chimeryczną, egoistyczną karierowiczkę, teraz wiele osób spojrzało na Meghan z zupełnie innej strony.

Po tym, jak media obiegła treść dokumentów sądowych, internauci spojrzeli na księżną dużo łaskawszym okiem, niż dotąd. Ba, Markle w końcu zaznała wsparcia ze strony opinii publicznej!

Cieszę się, że Meghan Markle przełożyła na papier to, że brytyjska rodzina królewska nie chroniła jej w czasie jej ciąży. Ona nie jest tym ludziom nic winna. Oni zrobili z niej kozła ofiarnego dla księcia Williama i księcia Andrzeja. To nie w porządku, jak ona była traktowana przez tę nikczemną firmę i brytyjską prasę.

Kate Middleton robi sobie botoks, a rodzina królewska wzywa swoich prawników. Książę William jest oskarżany o zdrady, a oni wzywają swoich chłopców. Książę Andrzej jest oskarżany o pedofilię, a ABC dostaje pogróżki. Tymczasem Meghan Markle jest odczłowieczana każdego dnia.

Kiedy rodzina królewska zaciekle broni księcia Andrzeja, a jednak zabrania Meghan Markle bronienia się przeciwko rasistowskim tabloidom, to mówi wiele o ich głównych wartościach i wierzeniach.

- brzmią komentarze na Twitterze.

Zgadzacie się z nimi?

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE