Meghan Markle

i

Autor: PPE/Sipa USA/East News Meghan Markle dostała propozycję filmową?

Gwiazdy

Meghan Markle wystąpi w filmie? Szykuje się rola za wysoką stawkę

2023-05-23 10:25

Meghan Markle ma wrócić do pracy na planie filmowym. W ostatnim czasie była widziana w towarzystwie wielkich nazwisk Hollywood. Czyżby szykowano produkcję z udziałem żony księcia Harrego? Pewne fakty na to wskazują, a w tle doniesienia o wielkich pieniądzach.

Meghan Markle zagrała wiele ról w amerykańskich filmach i serialach. Zanim poznała księcia Harrego pracowała przy takich produkcjach, jak: "Twój na zawsze" (2010), "Szefowie wrogowie" (2011), natomiast największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Rachel Zane w serialu "W garniturach", którego emisja rozpoczęła się w 2011 roku. Od 7 lat nie podejmowała żadnych ról. Meghan i Harry przez wiele lat byli skupieni na swoim życiu rodzinnym. Wspólnie wychowują dwoje dzieci: Archiego i Lilibet Dianę. Niedawno pojawiły się doniesienia o jej wielkim powrocie do branży filmowej. Kilka faktów wyraźnie na to wskazuje.

ESKA LET'S BIKE 2023

Meghan Markle może zarobić krocie na nowej kreacji filmowej

Według doniesień zagranicznych mediów, Meghan Markle spotkała się z gwiazdami Hollywood - Gwyneth Paltrow i Cameron Diaz. Warto zaznaczyć, że mąż Paltrow, Brad Falchuk jest wysoko postawionym i znanym producentem filmowym, a także scenarzystą i reżyserem. Uwadze mediów nie uszło również, że księżna Sussexu podpisała niedawno kontrakt z światową agencją WME, która w przypadku Meghan zajmie się jej marką własną, a także weźmie pod swoje skrzydła firmę książęcej pary - Archewell - której podlega Archewell Productions, współpracująca z Netflixem. Firma ogłosiła, że reprezentantami Meghan będą: Brad Slater - agent aktora Dwayne'a Johnsona - oraz Jill Smoller - agent Sereny Williams.

Działania Meghan mogą sugerować, że żona księcia przygotowuje się do wielkiego powrotu na ekrany. Jej sława sięga wysoko, a poziom życia jaki prowadzi w Stanach wymaga wielkich wydatków. Specjaliści szacują, że producenci mogą jej zaoferować wynagrodzenie rzędu nawet 30 milionów dolarów!