Meghan Markle jest w DRUGIEJ CIĄŻY!? Archie będzie miał rodzeństwo?

2020-06-30 13:41 mm
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Czy Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka? Media obiegły sensacyjne doniesienia na temat możliwego powiększenia rodziny księcia Harry'ego i Meghan Markle. Zdaniem niektórych internautów księżna Meghan spodziewa się dziecka, a świadczyć mają o tym zaokrąglone kształty żony Harry'ego!

Plotki o tym, że Meghan Markle i książę Harry zamierzają powiększyć rodzinę pojawiły się w mediach już na początku roku, czyli chwilę po ogłoszeniu Megxitu. Dotąd jednak domysły nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Plotki nasiliły się, kiedy Meghan i Harry przeprowadzili się z Kanady do USA i wreszcie znaleźli własne "cztery ściany", osiedlając się w pięknym domu na przedmieściach Los Angeles.

W ostatnich dniach czerwca sensacyjne doniesienia o rzekomej ciąży Meghan Markle ponownie pojawiły się w amerykańskiej i brytyjskiej prasie, a wszystko za sprawą najnowszych zdjęć księżnej, na których niektórzy dopatrzyli się charakterystycznych krągłości w okolicy brzucha Meghan Markle! Chodzi o fotki dokumentujące charytatywną pracę Meghan w jednej z amerykańskich piekarni.

MEGHAN MARKLE JEST W CIĄŻY?

Oczywiście plotki o drugiej ciąży Meghan Markle to jedynie domysły jej fanów, najwyraźniej z niecierpliwością wyczekujących informacji o kolejnym potomku Sussexów. Być może w końcu życzenia wielbicieli Meghan się spełnią, bo ani ona, ani jej mąż nigdy nie wykluczali powiększenia rodziny. Choć z drugiej strony wszyscy dobrze pamiętamy słynny wywiad, w którym książę Harry stwierdził, że dwójka dzieci to jego zdaniem maksymalna liczba potomków, jeśli wziąć pod uwagę odpowiedzialność za naszą przeludnioną planetę.

Mamy tylko nadzieję, że jeśli Meghan Markle faktycznie będzie już spodziewać się drugiego dziecka, tym razem poinformuje o tym świat razem ze swoim mężem :)

>> Książę Harry zażenowany! Meghan Markle ogłosiła ciążę wbrew zasadom [NOWE FAKTY]

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE