Książę Harry zażenowany! Meghan Markle ogłosiła ciążę wbrew zasadom [NOWE FAKTY]

2020-06-30 12:23 KP
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Ciąża Meghan Markle była bez wątpienia najgłośniejszym wydarzeniem 2018 roku. Książęca para pochwaliła się radosną nowiną jesienią, jednak okoliczności tamtego zdarzenia do teraz były dość niejasne. Mówiło się, że Sussexowie wybrali najgorszy możliwy moment i ogłosili ciążę na ślubie księżniczki Eugenii, całkowicie niszcząc jej dzień. Okazuje się, że sporo w tym prawdy...

Złośliwi twierdzą, że Meghan Markle odeszła z rodziny królewskiej, ponieważ nie mogła znieść przebywania w cieniu królowej Elżbiety II i Kate Middleton. Faktem jest, że żona księcia Harry'ego od początku nie ukrywała, że lubi być w centrum uwagi i podejmować niezależne decyzje, a królewskie protokoły są po to, by je łamać.

Meghan Markle nigdy nie musiała jednak zabiegać o popularność. Od momentu jej pojawienia się w monarchii u boku Harry'ego, media obserwowały każdy jej krok i rozpisywały się na temat jej każdego, nawet najmniejszego posunięcia. Tymczasem najgłośniejszym wydarzeniem, o którym pisały niemal wszystkie serwisy świata, było ogłoszenie ciąży Meghan Markle w październiku 2018 roku.

Meghan Markle ogłosiła ciążę na złość Eugenii?

O tamtym dniu plotkowano już od bardzo dawna. Tabloidy donosiły przede wszystkim, że Meghan Markle i książę Harry zachowali się bardzo nieelegancko, wybierając na moment ogłoszenia ciąży księżnej ślub księżniczki Eugenii. Przyćmienie panny młodej podczas jej dnia to niewybaczalny gest i wielu fanów zastanawiało się wtedy, czy Sussexowie nie mogli poczekać jeszcze kilka dni.

>> Meghan Markle i Kate Middleton pokłóciły się przed ślubem o RAJSTOPY! Sekret wyszedł na jaw

Teraz w nowej książce Royals At War: The Untold Story of Harry and Meghan’s Shocking Split with the House of Windsor autorstwa dziennikarzy Dylana Howarda i Andy'ego Tilletta poznajemy szczegóły tamtego wydarzenia. Okazuje się, że rzeczywiście Meghan Markle ogłosiła ciążę na ślubie księżniczki Eugenii, jednak... nie uzgodniła tego z księciem Harrym! Brat Williama był ponoć zażenowany, bo zdawał sobie sprawę z tego, jak wielka to gafa.

Meghan zażenowała wszystkich, kiedy zdecydowała, że to będzie idealny moment, żeby ogłosić, że ona i Harry spodziewają się pierwszego dziecka... To była ogromna towarzyska gafa, nawet jeśli nie jesteś członkiem monarchii - odebrała uwagę Eugenii, która tak jak jej matka Sarah, była wściekła.

- czytamy.

Jak się dowiadujemy, sam książę Harry zły na całą sytuację przez cały wieczór i opuścił przyjęcie poważnie zawstydzony.

Dlaczego Meghan Markle tak postąpiła? Według jednej z teorii była to zemsta na księżniczce Eugenii za to, że to właśnie jej królowa Elżbieta II pozwoliła na włożenie podczas ślubu wymarzonej tiary ze szmaragdami. Wcześniej wybranka księcia Harry'ego usłyszała od monarchini odmowę, prosząc o ten sam zaszczyt.

Spodziewaliście się, że Meghan Markle jest zdolna do takiej złośliwości?

NAJNOWSZE