Meghan Markle poważnie myśli o prezydenturze? Zatrudniła dyrektora kampanii Hillary Clinton!

2021-03-24 14:17 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Plotki o politycznych planach Meghan Markle już od dawna krążą w mediach. Ambicje żony księcia Harry'ego mają sięgać nawet fotela prezydenta USA, a teraz, gdy Meghan nie jest już czynnym członkiem monarchii wydaje się, że droga stoi przed nią otworem. To na razie jednak tylko plotki. Fakty natomiast są takie, że Sussexowie zatrudnili właśnie osobę, która nadzorowała kampanię prezydencką Hillary Clinton w 2016 roku.

Czy Meghan Markle zostanie w przyszłości prezydentem Stanów Zjednoczonych? Choć dziś wydaje się to raczej marzeniem ambitnej księżnej, Meghan Markle zdążyła już pokazać, że potrafi realizować swoje cele i dostaje to, na czym jej zależy. Tylko w ciągu trzech lat wybranka księcia Harry'ego zdążyła zostać brytyjską księżną, zrezygnować z tej roli i wrócić do Los Angeles. Teraz 39-latka czeka na narodziny swojego drugiego dziecka i planuje kolejne kroki w przyszłości.

Czy wśród nich będzie walka o fotel prezydenta USA? Już w ubiegłym roku przyjaciel Meghan Markle zdradził w mediach, że jeśli księżna zrezygnuje z roli w monarchii, będzie starała się o prezydenturę. Trudno zapomnieć o tych słowach teraz, gdy Sussexowie nawiązali współpracę z dyrektorem kampanii prezydenckiej Hillary Clinton z 2016 roku!

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Meghan Markle na prezydenta?

Meghan Markle i książę Harry za pośrednictwem swojej fundacji Archewell nawiązali współpracę z Genevieve Roth, jedną z dyrektorek kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w 2016 roku, kiedy to poniosła ona porażkę w starciu o fotel z Donaldem Trumpem. Wcześniej Roth pracowała też z Barackiem i Michelle Obamami przy inicjatywie Let Girls Learn. Po zakończeniu tamtej kampanii z 2016 roku założyła agencję Invisible Hand. Teraz zaczęła pracę dla Sussexów.

Współpracę z Archewell agencja Invisible Hand odnotowała już na swoim profilu na LinkedIn. Jak czytamy, "dołączyła do Archewell z misją wprowadzenia zmian w kulturze systemowej we wszystkich społecznościach, po jednym akcie współczucia na raz".

Myślicie, że to dopiero początek ich współpracy przed PRAWDZIWĄ misją Meghan Markle?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE