Meghan Markle pozwie prasę za zdjęcia z Archiem? Księżna odczuwa skutki Megxitu!

2020-01-22 15:29 nk
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle grozi paparazzim i brytyjskiej prasie procesem sądowym za publikację jej nowych zdjęć ze spaceru z małym Archiem i psami! Żona księcia Harry'ego ma dość wzmożonego zainteresowania mediów nią i jej mężem po tym, jak para ogłosiła Megxit!

Od kiedy Meghan Markle i książę Harry ogłosili odejście z Rodziny Królewskiej - przynajmniej w kwestiach zawodowych - cały świat zaczął jeszcze intensywniej interesować się Sussexami. Para postanowiła spędzać więcej czasu w Kanadzie, z dala od zgiełku związanego z byciem częścią najbaczniej obserwowanej rodziny w Wielkiej Brytanii.

Niestety, w Kanadzie Harry i Meghan nie zaznali upragnionego spokoju - paparazzi śledzą każdy krok pary.

Meghan Markle pozwie prasę?

Ostatnio media opublikowały zdjęcia Meghan Markle na spacerze z Archiem w nosidełku (a właściwie niestety nieergonomicznym, wbijającym się w krocze "wisiadełku") i z dwoma psami na smycach.

Księżna spacerowała po parku w Vancouver z szerokim uśmiechem na ustach. Niestety, uśmiech jej zrzedł, kiedy zobaczyła w mediach na całym świecie swoje fotki.

Jak podaje amerykański serwis TMZ< prawnicy Meghan i Harry'ego rozesłali do brytyjskich mediów, które opublikowały fotki, pismo przedsądowe. Książęca para domaga się usunięcia zdjęć i uprzedza, że ktokolwiek je rozpowszechni, dostanie zaproszenie do sądu.

Swoje stanowisko Meghan wyjaśnia obawami o bezpieczeństwo własne i dziecka. Ścigający ją fotoreporterzy jeżdżą bowiem ponoć bardzo agresywnie, stwarzając zagrożenie.

Wygląda więc na to, że w Wielkiej Brytanii posypią się pozwy - taka pamiątka po książęcej parze.

NAJNOWSZE