Meghan Markle planuje zrobić kolejną rzecz, którą ZAKAZUJE monarchia! „To podstawowe prawo”

2020-08-13 14:00 AM
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle od początku, gdy tylko pojawiła się u boku księcia Harry’ego wzbudzała spore kontrowersje. Nie potrafiła dostosować się do zasad panujących w rodzinie królewskiej i chętnie łamała zakazy. Gdy razem z mężem zdecydowali się wystąpić z rodziny królewskiej, w końcu może robić to co chce. I już teraz zapowiedziała, że za kilka miesięcy zrobi jedną rzecz, którą monarchia zakazuje!

Meghan Markle jeszcze jako aktorka chętnie angażowała się w sprawy społeczne. Gdy poślubiła księcia Harry’ego musiała z niektórych rzeczy zrezygnować. W rodzinie królewskiej panują ściśle określone zasady, których każdy z członków rodziny musi przestrzegać. Najtrudniej z tym zawsze miał książę Harry i później jego ukochana Meghan Markle. Oboje mają dość buntownicze charaktery. Gdy tylko podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny, natychmiast poczuli wolność i zaczęli robić to, co im się podoba.

Już teraz Meghan zapowiedziała, że za kilka miesięcy a dokładnie w listopadzie zrobi coś, co zakazuje brytyjska monarchia, a mianowicie pójdzie głosować w wyborach prezydenckich! To dla niej bardzo ważne, by móc przyczynić się do zmian i skorzystać z tego przywileju.

Wiem, jak to jest mieć głos, ale także wiem jak to jest czuć się bez głosu. Wiem również, że tak wielu mężczyzn i kobiet narażało swoje życie na to, abyśmy zostali wysłuchani. A ta szansa, to podstawowe prawo, polega na naszej zdolności do skorzystania z naszego prawa do głosowania i sprawienia, by wszystkie nasze głosy były słyszalne.

– mówiła Meghan.

DLACZEGO RODZINA KRÓLEWSKA NIE BIERZE UDZIAŁU W WYBORACH?

Swoją postawą Meghan złamie tradycję brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej członkowie nie biorą udziału w wyborach, ponieważ jak twierdzi oficjalna strona internetowa Królowej monarchia „musi pozostać ściśle neutralna w sprawach politycznych”.

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE