Meghan Markle i książę Harry pomagają biednym w Teksasie! Zima odebrała im majątek

2021-02-22 14:05 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Gdy książę Harry i Meghan Markle ogłosili odejście z brytyjskiej monarchii, zapowiadali, że dalej będą się angażować w sprawy społeczne i pomagać potrzebującym - tym razem na własnych warunkach. Teraz Sussexowie wsparli kobiety poszkodowane w ostatnich kataklizmach w Teksasie, gdzie mroźna zima odebrała wielu osobom majątek i zdrowie.

Choć o Meghan Markle i księciu Harrym ostatnio mówi się przede wszystkim w kontekście drugiego dziecka pary i ich głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey, para wciąż angażuje się w najróżniejsze działania na rzecz innych. Tym razem Meghan i Harry wspomogli kobiety ze schroniska w Dallas, które ucierpiało w wyniku ostatnich mrozów.

Ostatnie dni były dla Teksasu bardzo trudne. Siarczyste mrozy zaskoczyły mieszkańców i doprowadziły do ogromnych problemów z ogrzewaniem, dostępem do wody czy poruszaniem się poza domem. W wyniku mrozów ucierpiały miliony osób, a władze robią, co mogą, by jak najszybciej przywrócić normalność w setkach tysięcy domostw. W pomoc poszkodowanym zaangażowali się też Meghan Markle i książę Harry.

Odkąd Sussexowie przeprowadzili się za ocean, wiele razy pomagali potrzebującym, najczęściej jednak nie nagłaśniając swoich działań. Teraz postąpili tak samo - gdyby nie podziękowanie od obdarowanej organizacji, ich zaangażowanie przeszłoby bez echa!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Meghan Markle i książę Harry na pomoc

Meghan Markle i książę Harry wsparli schronisko dla kobiet w Dallas, które poważnie ucierpiało z powodu ostatnich mrozów.

Dziś wiadomość o naszych zniszczeniach dotarła do Harry'ego i Meghan, księcia i księżnej Sussex! Poprzez swoją organizację non-profit, wspierają nas, wymieniając dach w naszym przejściowym obiekcie mieszkaniowym i pomagając nam zaspokoić nasze bieżące potrzeby. DZIĘKUJEMY, FUNDACJA ARCHEWELL!

- czytamy na profilu organizacji na Twitterze.

Warto przypomnieć, że Meghan Markle i książę Harry założyli swoją fundację, która otrzymała nazwę od imienia ich synka, już wyprowadzce z Wielkiej Brytanii. To z jej pomocą Sussexowie wspierają organizacje i stowarzyszenia, których działalność jest im bliska.

NAJNOWSZE